Piotr Kuligowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje dla uczennic i uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, filozofii i wiedzy o kulturze na terenie całego Poznania. Forma zajęć dowolna: od dyskusji, poprzez wykład, aż do pomocy przy pisaniu wypracowań czy odrabianiu zadań domowych.
Różny może być także cel zajęć. Przygotowanie do olimpiady? Poszerzenie wiedzy i zainteresowań? Zaliczenie roku szkolnego w obliczu grożącej oceny niedostatecznej?
Moja oferta jest otwarta także dla studentów. Chętnie udzielę pomocy przy pisaniu pracy semestralnej, licencjackiej i magisterskiej (także w języku angielskim). Pomogę sformułować temat i problemy badawcze, sprawdzę przypisy i bibliografię, zredaguję całość, poprawię błędy językowe i stylistyczne.
Jestem gotowy na podjęcie dowolnego wyzwania.
Kontakt pod numerem tel. 665255348 lub na adres e-mail piotr.kuligowski.1990@gmail[kropka]com

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2015

Rzetelny korepetytor, pomógł mi w napisaniu pracy, w języku angielskim. Jestem pozytywnie zaskoczona jego wysokim poziomem angielskiego. W pracy zostały ujęte wszelkie moje uwagi. Temat został opracowany szczegółowo, na podstawie wielu źródeł, dzięki szerokiej wiedzy korepetytora.
Z czystym sumieniem mogę polecić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.