Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Gdańsk

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii
Dla użytkownika Tomasz

O mnie

Witam!Jestem lekarzem medycyny, w trakcie specjalizacji z CHIRURGII, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Warszawie (dawnej Akademii Medycznej).Udzielam korepetycji od 2006 r. - posiadam duże doświadczenie oraz gwarantuję skuteczność.W przeciwieństwie do innych ja NIE POMAGAM uczyć się anatomi tylko jej UCZĘ. Wkładam w to serce i poświęcam na to swój czas i pieniądze. Dlatego zajęcia są cenione przez uczniów i dają wymierne efekty!Sukcesy moich uczniów są moimi sukcesami!Udało mi się:

>zdobyć 1 miejsce w teście w FINALE Ogólnopolskim Olimpiady Biologicznej

ostatecznie być LAUREATEM etapu Ogólnopolskiego Olimpiady Biologicznej

>być na podium (Laureate) Ogólnopolskiego konkursu Wiedzy Anatomicznej dla studentów medycyny SCAPULA AUREA (GOLDEN SCAPULA) w POLSCE

>otrzymać ocenę CELUJĄCĄ (ocena wpisywana słownie za największe osiągnięcia w zakresie danej dziedziny) z Egzaminu z ANATOMII u Prof. CISZKAMówię i uczę biegle w jęz. polskim orazi angielskim. Posiadam certyfikat CAE (ocena A).Jeżeli zainteresowało Cię jedno z moich ogłoszeń - proszę o kontakt telefoniczny. Ustalimy szczególy i będę w stanie dopasować ofertę do Twoich potrzeb. W przypadku dłuższej współpracy możliwe indywidualne warunki lekcji.

Dbam o dyskrecję swoich uczniów. Medycyna to kierunek kompetytywny, dlatego o lekcjach wiemy tylko ja i Ty.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim swoim uczniom, ponieważ dzięki temu, że pracuję z Wami - ja również się rozwijam. To bardzo satysfakcjonujące. Mam nadzieję, iż jak już będziecie lekarzami, to anatomia zawsze będzie dla Was przyjemnym wspomnieniem.

Pozdrawiam,

Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Vulpis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Genialny, jasny i ciekawy sposób tłumaczenia. Anatomia wyklarowana w dwa tygodnie, bardzo dobry sposób prowadzenia zajęć, świetna organizacja, a do tego wspaniałe poczucie humoru!
Gorąco polecam Pana Tomka! Wytłumaczy i skoryguje niedociągnięcia, pomoże do egzaminu (jak w moim przypadku).
Anatomia zdana na 5 :)
Pozdrawiam

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Bardzo polecam lekcje z Panem Tomkiem. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w zrozumiały sposób, dzięki czemu mogę usystematyzować moja wiedzę i ze spokojem uczestniczyć w kolejnych zajęciach z anatomii. Poza tym forma lekcji online jest bardzo wygodna.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Dzięki zajęciom z panem Tomkiem zyskujesz coś więcej niż zdanego kolosa.. to przede wszystkim pewność siebie i spokój przed każda lekcja anatomii, co umożliwia czerpanie naprawdę dużej frajdy ze studiowania tak wymagającego kierunku jakim jest medycyna. Sposób prowadzenia zajęć jest bardzo różnorodny, co pozwala na ćwiczenie zarówno elementów teoretycznych jak i praktycznych mimo bariery internetu! Z czystym sumieniem szczerze polecam :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Polecam Pana Tomka. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać, a do tego naprawdę ciekawie prowadzi zajęcia.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Ktoś mi kiedyś powiedział "Jeśli nie umiesz wytłumaczyć w prosty sposób zagadnienia, którego uczysz oznacza to, że nie znasz go wystarczająco dobrze". Doktor Tomek umie to doskonale! Moim zdaniem jest świetny, w tym czego uczy oraz w sposobach przekazywania wiedzy z zakresu medycny. Luźna atmosfera, szczegółowe opracowanie wszystkich zagadnień, oraz ogrom wiedzy Doktora - sprzyjają szybkiemu przyswajaniu ,jak by nie patrzeć trudnej wiedzy! SZCZERZE POLECAM!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Polecam! Doktor ma ogromną wiedzę, świetnie tłumaczy i uczy. Wspólna nauka idzie naprawdę sprawnie, a później wiem czego i jak się uczyć. Gdy wcześniej nie wiedziałam jak sama wszystko ogarnąć szybko się zniechęcałam, a po lekcji znów zapał do nauki wrócił. :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

Lekcje gorąca polecam gdyż miałam w bardzo dostępny i ciekawy sposób wytłumaczone zagadnienia anatomiczne ,które sprawiały mi kłopot.Pan Tom ma łatwość przekazywania wiedzy co pomaga w zrozumieniu.można zauważyć ze anatomia to jego pasja a jego wiedza imponuje .chociaz dopiero zaczęłam naukę z panem Tomem to już wiem ze będę ja kontynuować.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Polecam wszystkim zajęcia z Panem Tomaszem. Nie dość, że bardzo dobrze i przejrzyście wszystko tłumaczy to jeszcze atmosfera na zajęciach jest luźna, co moim zdaniem sprzyja nauce. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy nie do końca jeszcze wiedzą jak się uczyć anatomii.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Zajęcia z doktorem Tomaszem były przyjemnością. Utrzymane na wysokim poziomie merytorycznym, ale bez zbędnego stresu. Zaledwie jeden miesiąc zajęć pomógł mi spokojnie zaliczyć anatomie na WUM-ie po porażce w pierwszym terminie (zarówno na egzaminie praktyczny, jak i teoretycznym). Elastyczne godziny i długość zajęć umożliwiają poświęcenie najbardziej kłopotliwym tematom tyle czasu ile potrzeba. Zależnie od wiedzy i życzeń ucznia zajęcia mogą też przybierać rożną formę (bardziej przypominać wykład, lub konwersacje).

Chociaż konikiem doktora jest anatomia, mogę go również polecić z innych przedmiotów jako że pomógł mi także z histologią. Po tym jak oblałem swój pierwszy termin egzaminu teoretycznego we wrześniu, zakład wyznaczył dodatkowy drugi na kilka dni później. Zaledwie trzy dni intensywnych zajęć z doktorem pozwoliły mi uzyskać wynik wyższy o ponad 20% i zaliczyć przedmiot!

Doktor Tomasz jest wspaniałym nauczycielem i mogę go wszystkim gorąco polecić!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Polecam Pana Tomka każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z anatomią! Zajęcia w katedrze były nudne i ciężko było się czegoś z nich dowiedzieć. Starałam uczyć się "wszystkiego" i to był błąd. Gdy trafiłam do Pana Tomka wszystko mi wyjaśnił. Zajęcia na Skypie były świetnie prowadzone, zero stresu, luźna atmosfera ;) Dzięki Niemu dostałam dopuszczenie do I terminu ;) Pan Tomek zawsze był świetnie przygotowany do zajęć, dopowiadał dodatkowe szczegóły, których często nie było w książkach, a pojawiały się na kolokwiach i egzaminie. To dzięki Niemu jestem teraz na II roku;)

Jeżeli macie problemy z anatomią to nie wahajcie się i wybierzcie Pana Tomka ;)

avatar
John
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2016

Dr. Tom is an incredible teacher, even when we had to work under pressure. I had 4 days to review the whole course on Internal Medicine. So we had intense lessons for 3 hours each day and covered the most important topics and I had no issues passing the oral exam I had, following my failed written exam from the previous week. I'd highly recommend him to anyone who is in a jam in their Medical studies. There is no subject he can't tackle.

avatar
Hanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Zajęcia z Panem Tomkiem są fantastyczne. Na początku trudno było mi wyobrazić sobie zajęcia z Anatomii na Skype, jednak Pan Tomek od razu rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna bez niepotrzebnego stresu. Zajęcia są rzetelnie prowadzone, 100% przygotowanie. Nie mogłabym zdać egzaminu z Anatomii (który w Gdańsku jest bardzo trudny) w pierwszym terminie bez Pana Tomka, który zawsze wszystko jasno i klarownie wytłumaczył. Zawsze można na Niego liczyć. Gdy nie udało mi się zdać egzaminu z Histologii zwróciłam się o pomoc do Pana Tomka, który mi pomógł i przez wakacje przygotował do poprawki, którą zdałam. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę chciała współpracować z Panem Tomkiem na kolejnym roku przy takich przedmiotach jak Biochemia czy Fizjologia. Bardzo polecam Pana Tomka wszystkim!!!!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Zajęcia z Panem Tomkiem są zupełnie inne niż sobie wyobrażałem. Zajęcia na katedrze anatomii UMED Łódź są długie, nudne i ciężko dowiedzieć się z na nich rzeczy potrzebnych do zaliczenia egzaminu. Atmosfera jaką wprowadza Pan Tomek podczas lekcji na Skype czy też na miejscu w Warszawie jest rewelacyjna. Bo po co wprowadzać niepotrzebny stres!? Ponadto Pan Tomek nauczył mnie podchodzić do anatomii praktycznie, tak jak będzie to potrzebne dalej podczas studiów, a nie na zasadzie wyryj zapomnij. Polecam Pana Tomka wszystkim, którzy chcą naprawdę popracować nad poziomem swojej wiedzy!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Co tu dużo pisać, zajęcia z Panem Tomkiem były po prostu świetne. Panowała luźna atmosfera, jednak Pan Tomek zawsze wymagał dużo i zawsze wiedział czy jestem przygotowana, czy nie... Dzięki zajęciom zdałam egzamin w pierwszym terminie i teraz mogę cieszyć się spokojnymi wakacjami. Pan Tomek był zawsze przygotowany i dzielił się swoją ogromną wiedzą w sposób jasny i zrozumiały. Polecam Pana Tomka wszystkim, którzy chcą naprawdę popracować nad poziomem swojej wiedzy. Gwarantuję, że po kursie będziecie posiadać jej co najmniej dwa razy więcej. Oceniam na bardzo dobry!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Bardzo dobry, rzetelny nauczyciel. Mogę z czystym sercem polecić go wszystkim swoim kolegom i koleżankom! Cena nie jest niska, ale za takie zastrzyki wiedzy podane w prosty i bezbolesny sposób trzeba by zapłacić dwa razy tyle. Na początku skorzystałem z innego korepetytora, bo chciałem zaoszczędzić (80zł/h). I takich głupot mi nagadał,że oblałem kolokwium przez tą Panią. Na szczęście Dr Tomasz mnie uratował i zdałem wymarzony egzamin teraz w czerwcu! To świetny człowiek, świetny lekarz i bardzo doświadczony korepetytor. Zajęcia odbywały się głównie przez Skype, dwa razy w tygodniu po 1h. Efekty są wspaniałe. Nie sądziłem,że można tak dobrze tłumaczyć anatomię! Na zajęciach asystent najczęściej nic nie mówił i kazał nam iść do preparatów, a kolokwia były potem mega trudne. Bez Pana Tomka by się nie udało! Jestem bardzo wdzięczny! Marek, UM Łódź

Tomasz

Dziękuję serdecznie za ciepłe słowa! Nie pozostaje mi nic jak tylko zgodzić się. Nie warto oszczędzać na nauce. Cena zawsze przekłada się na jakość. Liczą się efekty! Dziękuję i życzę powodzenia na dalszych latach studiów! T

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować Panu doktorowi za wsparcie i pomoc w przygotowaniu do egzaminu z anatomii. Wszyscy wiedzą jak jest na GUMedzie i jaka porąbana jest ta katedra. Starsi koledzy polecili mi Pana Tomka ponieważ korzystali z jego usług w ubiegłym roku i opłaciło im się to bardzo. Lekcje odbywały się przez Skype. Po raz pierwszy miałem takie korki, a chodzę na korki od gimnazjum. Ale było super! Na początek nie wiedziałem w ogóle jak się uczyć tej anaty. Doktor mi to wszystko wytłumaczył, powiedział z czego się uczyć do każdego działu i jak należy się tego uczyć. To było bardzo ważne. Poza tym pan Tomek ma wszystko ogarnięte i przygotowane do lekcji, wszystkie materiały na bieżąco przesyła na Skype, więc jak o czymś rozmawialiśmy, to od razu były zdjęcia, filmiki itepe. Wszystko na najwyższym poziomie- prosto i na temat. Zaliczyłem wszystkie kolokwia, miałem średnią % 82 i zdałem egzamin w pierwszym !!!! terminie. Już nie mogę się doczekać zajęć z Panem Tomkiem na 2gim roku. Fizjologia, biochemia - z Panem Tomkiem będą proste. Dzięki zajęciom zdobyłem bardzo dużo informacji, które przydadzą mi się na innych przedmiotach, bo przy okazji anatomii omawialiśmy wiele takich najczęstszych chorób i ich związku z anatomią i histologią. To było fascynujące. Zajęcia pozwoliły mi spojrzeć na anatomię z zupełnie innej perspektywy. Wcześniej bałem się jej - jak każdy na pierwszym roku - a odkąd zaczeliśmy się razem uczyć - to stała się mega ciekawą nauką! Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą mieć egzamin w garści i iść na niego bez stresu.

Tomasz

Dziękuję i polecam się na przyszłość! Gratuluję tak dobrego wyniku. Zajęcia na pewno się zwrócą, bo podejrzewam, iż dostanie Pan stypendium. Poza tym ugruntowana wiedza anatomiczna przydaje się na klinikach - właściwie na każdym roku. Życzę samych sukcesów i dziękuję za ten wspólny rok pracy!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Dopiero ochłonęłam po egzaminie. Studiuje w Gdańsku, a egzamin był na prawdę trudny. Miałam problemy z nauką w zeszłym roku, ponieważ repetowałam. Więc to był dla mnie dodatkowy stres. Wszyscy wtedy tak patrzą. Postanowiłam skorzystać z pomocy Pana Tomasza w drugim semestrze. Wahałam się na początku, ale szybko moje obawy rozwiały się. Właściwie od pierwszej lekcji ruszyliśmy z kopyta i drugi semestr nawet nie wiem kiedy zleciał. Udało mi się nadrobić punkty za ostatnie kolokwium z neuroanatomii, które było strasznie trudne. Zdobyłam około 92%, więc to był fantastyczny wynik w porównaniu do innych. Egzamin zdałam w 1. terminie i jestem za to wdzięczna Panu Tomkowi. Dzięki lekcjom moja wiedza anatomiczna jest usystematyzowana i pełna. Mogę spokojnie iść na drugi rok i wiem,że zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony Pana Tomka. To świetny nauczyciel i człowiek! Bardzo polecam. Gdybym wiedziała wcześniej, to zaczęłabym lekcje już od pierwszego semestru!!!

Tomasz

Lepiej późno niż wcale Pani Malwino. Mogę powiedzieć, że zadanie zostało wykonane z nawiązką. Gratuluję i dziękuję za powierzone mi zaufanie!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Bardzo polecam korepetycje z Panem Tomkiem wszystkim studentom anatomii. Na początku miałam obawy odnośnie zajęć przez internet, lecz szybko zostały one rozwiane. Zajęcia są prowadzone w sposób rzetelny i bardzo profesjonalny. Jeśli jest coś niezrozumiałego Pan Tomek znajdzie sposób aby temat wytłumaczyć. Ja efekty widziałam już po pierwszym kolokwium.Pan Tomek stara się aby student czuł się dobrze i komfortowo podczas zajęć i aby była to bardzo efektowna nauka. Dzięki zajęciom mam poukładaną wiedzę z anatomii z której mogę korzystać a nie tylko wyrecytować na pamięć podręcznik. Są to na prawdę dobrze zainwestowane pieniądze. Najlepszym tego dowodem jest egzamin zdany w pierwszym terminie.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2016

Serdecznie polecam lekcje z Panem Tomkiem! Mimo początkowych trudności i problemów, jakich się nabawiłem na zakładzie anatomii oraz sporych obawy o zajęcia prowadzone przez internet. Szybko przekonałem się, że mogą być one pełne profesjonalizmu. W łatwy sposób zacząłem zapamiętywać najtrudniejsze zagadnienia, co zachęcało do dalszej nauki i niemożliwe stawało się możliwe. Współpraca z Panem Tomkiem w pełni mnie motywuje i zachęca do dalszej nauki, przynosząc tym samym efekty.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2016

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Tomka. Wcześniej nie sądziłam, że współpraca online może być tak pełna profesjonalizmu i zaangażowania. Pan Tomek potrafi w sposób bardzo przystępny wytłumaczyć skomplikowane, zawikłane a czasem nawet niezrozumiałe tematy posiłkując się wszechstronną wiedzą. Taka współpraca naprawdę mnie motywuje i pozwala zauważyć, że pewne zagadnienia powinnam wnikliwiej powtórzyć. Najlepiej zainwestowane pieniądze EVER!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2016

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Tomka wszystkim studentom, którzy mają problem z anatomią lub histologią. Pan Tomek tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób, przedstawiając to na rysunkach, które ułatwiają zapamiętywanie. Zwraca uwagę na zagadnienia o które pytają na kolokwiach, dzieli się wiedzą kliniczną. Dzięki lekcjom przestałam się bać anatomii i uczę się jej z przyjemnością. Uważam, że zajęcia są bardzo pomocne. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Bardzo polecam Pana Tomasza do powtórki do egzaminu z anatomii. Jestem pod wrażeniem tak wysokiej efektywności zajęć przez skype. Bardzo dobrze zorganizowane zajęcia na których przerobione zostało po koleji w bardzo przystępny sposób. Najbardziej polecam przerobić OUN, który jest dla większosci studentow sporym wyzwaniem. Spora elastyczność w terminach zajęć, co dla studentów jest bardzo ważne! Polecam!

avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2015

Bardzo polecam Pana Tomasza jako korepetytora. Dzięki pomocy z jego strony zdałam egzamin z anatomii. Pan Tomasz lekcje prowadzi profesjonalnie, udziela cennych wskazówek, zwraca uwagę na to, co najważniejsze. Tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i polecam wszystkim!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Córka chodziła w roku 2014/2015 od czerwca do września. Zajęcia były strzałem w dziesiątkę. Córka zdała 2 egzaminy poprawkowe na 4.0 i może odetchnąć. A już się martwiliśmy,że będzie musiała powtarzać rok. Dzięki Panu Tomkowi, który jest wspaniałym człowiekiem, udało jej się zaliczyć anatomię i histologię! Czy to nie jest najlepsza rekomendacja ? Żałuję, że nie zaczęła chodzić we wrześniu od początku roku - bo wtedy nie miałaby żadnej poprawki i zdałaby w pierwszych terminach albo i w zerówkach.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Anatomia to masakrai. Próbowałem sam się zmierzyć z tematem, ale nie ogarnąłem. Po pierwszym kolosie zrozumiałem,że nie dam rady samemu. Tomka polecił mi kumpel, który się u niego uczył w zeszłym roku.Siedzieliśmy intensywnie na Skype. Uczyliśmy się zawsze na zajęcia do przodu, a przed kolosami dodatkowo. Opłaciło się!!! Pchnąłem anaty i jestem na II roku! Szczególnie że znajomi, którzy się wiecej uczyli ode mnie, mają komisa hahah

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Pan Tomek jest NAJLEPSZY ^^ *_* Dzięki lekcjom udało mi się w końcu zaliczyć anatomię, z którą miałam ogromne problemy! :/ Nigdy się tyle nie nauczyłam na korkach, co tu. Miałam do zaliczenia teorie i szpilki i się udało!! Dziękuję :)
Polecam Pana Tomasza, bo zawsze stara się pomóc, nawet jeżeli potrzebowałam lekcji dziś i teraz, to nigdy nie było problemu ze znalezieniem czasu. I nieważne kiedy,zawsze był profesjonalnie przygotowany do zajęć i przede wszystkim potrafił to wytłumaczyć i przekazać wiedzę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Z perspektywy studentki muszę powiedzieć, że dobre chęci na anatomii to często za mało. Nauki jest naprawdę sporo, a czasu mało. Zatem przydaje się ktoś, kto potrafi z nieprzebranej ilości materiału wybrać i wytłumaczyć najistotniejsze wątki. Tomek wie również o co lubią pytać wykładowcy podczas testów kolokwialnych, a co bywa pomijane w treści materiału zaplanowanego do nauki. Dzięki niemu na pewno poznasz ciekawe sposoby nauki, logiczne wytłumaczenia zawiłych kwestii i wiele interesujących ilustracji. Jeżeli chcesz odnaleźć się na studiach lub porządnie przygotować do testów- gorąco polecam. Niepowtarzalna atmosfera zajęć gwarantowana.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2015

Piszę w imieniu córki. Moje nazwisko Jaskólska. Córka studiuje w Krakowie medycynę w Gdańsku. Dzięki Panu Tomaszowi mogę już napisać, że na II roku. Problemy z anatomią zaczęły się niepozornie. Córka dostawała mniej punktów, mniej się uczyła,bo za każdym razem brakowało jej tej wiedzy.Ale nic mi nie mówiła, a ja myślałam ,że jest dorosła. W końcu okazało się,że nie została dopuszczona do egzaminu. Wtedy wzięłam sprawy w swoje ręce i zadzwoniłam do Pana Tomasza. Korepetycje odbywały się przez internet a na pare dni córka też pojechała do Warszawy,bo mamy tam mieszkanie. Dzięki Panu Tomaszowi udało jej się zaliczyć na 4 we wrześniu. Bardzo polecam. I z perspektywy czasu myślę, że lepiej by było gdybym zadzwoniła jeszcze w ciągu roku. Wtedy nie byłoby żadnych problemów. W każdym razie córka bardzo chwaliła sobie lekcje. Dzięki Panu Tomaszowi polubiła anatomię i zrozumiała ją.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2015

Polecam wszystkim korepetycje z Panem Tomkiem, jest miły, życzliwy, a co najważniejsze w bardzo przystępny sposób wytłumaczył mi wszystko czego nie rozumiałam z anatomii. Dzięki niemu naprawdę polubiłam ten przedmiot, który przed lekcjami sprawiał mi wiele trudności. To zdecydowanie najlepiej zainwestowane pieniądze! Pan Tomek posiada ogromną więdzę, którą świetnie przekazuje. Kontakt z Nim to czysta przyjemność. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy Pan Tomek będzie pierwszą osobą, z którą się skontaktuje. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJE za pomoc i za 4,5 w indeksie:)
Pozdrawiam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2015

Z całego serca polecam Pana Tomka wszystkim! Na lepszego nauczyciela nie traficie na tych studiach. Miałam korepetycje w liceum, ale ilość nauki na studiach mnie przeraziła. Po pierwszym niezaliczonym kolokwium zadzwoni łam do Pana Tomka. I z perspektywy tego roku to był najlepszy krok jaki mogłam zrobić. Już od pierwszych zajęć zauważyłam, że moje zrozumienie anatomii znacznie znacznie wzrosło, co przełożyło się również na podejście do przedmiotu i oczywiście wyniki w nauce. Zaliczyłam większość wejściówek. Byłam zawsze przygotowana dzięki lekcjom z Panem Tomkiem i na koniec miałam wakacje z oceną 4.5!!! Przed egzaminem z histologii również poprosiłam Pana Tomka o pomoc i się nie zawiodłam. Wyjaśnił mi trudniejsze tematy i dzięki temu zaliczyłam w pierwszym terminie jak anatomię. POLECAM każdemu kto tak jak ja czuje, że nie rozumie anatomii i chciałby ją poznać i zrozumieć. Wtedy zauważyłam że zaczęłam podchodzić do tego przedmiotu z wi ekszą pasją i więcej zapamiętywałam. No i miałam bat nad głową w postaci Pana Tomka, który na każdych zajęciach odpytywał mnie na wyrywki z poprzednich tematów. Dzięki temu nie musiałam się też tak dużo uczyć do egzaminu bo na bieżąco to powtarzaliśmy przez cały rok!!! Dziękuję!!! Kinga

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Najlepszy nauczyciel anatomii na jakiego możecie trafić :). Zawsze przygotowany do zajęć, wszystko tłumaczy w taki sposób, który pozwala zrozumieć i zapamiętać trudne zagadnienia na długo a nie tylko do kolokwium. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Tomek jest przesympatycznym facetem, nie ma mowy o żadnym stresie podczas zajęć ;). Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania zawsze na nie odpowie a wszelkie wątpliwości rozwieje. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Gorąco polecam Pana Tomasza jako korepetytora! Anatomia to wyjątkowo trudny przedmiot, a prowadzona przez tak kompetentnego i przebojowego nauczyciela przestaje przerażać i staje się naprawdę pasjonująca. Co więcej, Pan Tomasz dzielił się ze mną licznymi ciekawostkami klinicznymi.
Co najważniejsze, regularne zajęcia przyniosły świetne efekty w postaci dobrze znanego egzaminu w pierwszym terminie. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2015

Polecam! Pan Tomasz jest doskonałym korepetytorem. Na zajęcia przychodzi przygotowany, stawia na praktykę, podaje ciekawostki kliniczne. Najfajniejsze jest to, że uczy posługując się skojarzeniami, dzięki czemu łatwo zapamiętuję trudne pojęcia. Co bardzo ważne - potrafi przygotować do szpilek - robię je po ciemku ;) Niestety wcześniej chodziłam na korki do tańszego nauczyciela. Teraz wiem, gdybym od razu wzięła Pana Tomasza, to potrzebowałabym mniej godzin i w efekcie bym zaoszczędziła. Dziękuje Panie Tomku. Egzamin mam już w kieszeni.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2015

Pan Tomasz na prawdę potrafi zdziałać cuda. :) Bardzo angażuje się w każde zajęcia, anatomię tłumaczy językiem zrozumiałym dla ucznia, w sposób łatwy i przyjemny do przyswojenia, potrafi jasno przedstawić nawet najbardziej zawiłe zagadnienia, dysponuje super materiałami. Dodatkową zaletą jest elastyczność w ustalaniu terminu zajęć. WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ ZAJĘĆ NAWET ONLINE. Egzamin zdany w pierwszym terminie już po kilku lekcjach. Polecam!

avatar
Pat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2014

Tomasz świetnie zna anatomie i znakomicie przekazuje wiedzę. Nie tylko potrafi nauczyć, ale także bardzo dobrze przygotowuje studenta pod kątem kolokwiów i egzaminów. Poza tym dużym plusem są elastyczne godziny dopasowywane do planu zajęć studenta. Gorąco polecam! :)

avatar
Ahmad Shah
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2014

Hello.This is my first opinion.I have never used a tutorial before.But anatomy is sooo difficult. I got so low points in the first tests, so I called Dr Tom. He has posters in the Anatomicum and Library. Thanks to Dr Tom I passed my exam!!! I also had admissions, but I passed it very well. Dr Tom is always helpful. He has worked with saudi before so he knows how to explain really well. He always started with revision, and then he teaches everything that is important, so almost everything he told me - was on the test and exam! Thanks to Dr Tom I passed!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Rewelacyjny korepetytor dysponujący bogatą wiedzą, człowiek znający odp prawie na każde pytanie, miły i wspaniale tłumaczący, zajęcia z Tomkiem przyniosły znakomite rezultaty m.in anatomia zdana na 4.0 i wszystkie kolokwia zaliczone w pierwszym terminie, polecam polecam i jeszcze raz polecam , jednym słowem REWELACJA!!!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Tomek jest świetnym nauczycielem. Zawsze dyspozycyjnym, sumiennym i uczciwym. Jego największą zaletą jest jednak wszechstronność, bo poza wielką wiedzą anatomiczną, Tomek posiada również wiedzę na temat większości przedmiotów wykładanych na uczelni medycznej, do których bardzo zgrabnie nawiązuje podczas zajęć. Daje wiele praktycznych rad, co do wykorzystania anatomii oraz łączy naukę z humorem, nie daje się nigdy nudzić na zajęciach, a jego porównania zostają w pamięci na długo :). Zajęcia przyniosły znakomite efekty, anatomia zdana na 4.0 :)!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2014

Wiedza, umiejętność jej przekazywania (wszystko nagle staje się logiczne) i życzliwość- te cechy Tomka sprawią, że nauka anatomii będzie skuteczna i przyjemna, a nie, tak jak na początku myślałam, trudna i nie do ogarnięcia.
Potrzebny dowód? 4 z egzaminu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.