Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Bytom
Ruda Śląska
Knurów
Kędzierzyn-Koźle
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 - 50 / 60 min

Tomasz Lis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Student Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Lekarskim. Skończyłem liceum ogólnokształcące o profilu biologiczno-matematycznym. Od 3 lat udzielam korepetycji na poziomie klas podstawowych oraz szkoły średniej.

Od najmłodszych lat interesowała mnie przyroda, a w późniejszych etapach nauki biologia. Zawsze z łatwością przychodziła mi nauka tego przedmiotu. Dla swojego ucznia chciałbym również aby ta nauka przebiegała łatwo, przyjemnie oraz przynosiła zadowalające wyniki.

W nauce do matury skupiam się przede wszystkim aby uczeń zrozumiał zagadnienia, a nie tylko nauczył się ich na pamięć. Dzięki temu zadania maturalne, nie będzie już takie straszne. Podczas korepetycji m.in. dowiesz się jak formułować odpowiedzi na maturze "pod klucz" , otrzymasz plan maturalny (przygotowany specjalnie pod Twoje indywidualne wymagania) oraz przede wszystkim WIEDZĘ przekazaną w jasny i zrozumiały sposób.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Licencjat
Ratownictwo Medyczne
10.2021 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Jeżeli szukasz elastycznego, profesjonalnego i pełnego chęci oraz profesjonalizmu korepetytora, który przygotuje Cię z solidnie i od serca do matury z biologii to idealnie trafiłeś. Pan Tomek to prawdopodobnie najlepszy wybór na rynku.
Polecam gorąco!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

W rok od zera do blisko 60% z matury rozszerzonej z biologii. Super podejście do ucznia, oraz zajęcia prowadzone w ciekawy i wygodny sposób. Lepiej trafić nie można.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2021

Miesiąc przed maturą wykupiony kurs, z próbnych marne 30% a po kursie 87% z podstawy. Polecam serdecznie zupełnie nowe spojrzenie na nauke

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

W bardzo rzetelny i prosty sposób pan Tomasz pomógł mi w lekcjach matematyki. Polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.