Tomasz Kądziołka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Zabrze
Gliwice
Bytom
Ruda Śląska
Chorzów
Katowice

Tomasz Kądziołka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Tomasz Kądziołka

O mnie

Witaj, dobrze, że odwiedziłeś mój Profil :).Pozwól, że trochę o Sobie opowiem i zachęcę Cie do nauki razem ze mną.

Jestem Tomek i aktualnie uczę się w ostatniej klasie technikum informatycznego,  szkoła pozwoliła mi na utrwalenie swoich nabytych prywatnie umiejętności. Rozszerzenia do jakich się przygotowuje to matematyka i informatyka.

Od ponad 3 lat prywatnie rozwijam pasję programowania, zdobywam wiedzę poprzez własne projekty ( aplikacje, strony www, blog),

mam za sobą praktyki i staż w firmie programistycznej. Poza programowaniem pomagam w nauce matematyki swojej siostrze, kolegom i osobom w moim otoczeniu. Słysząc, że powinienem zająć się dzieleniem swoją wiedzą z szerszym gronem, postanowiłem nieco poszerzyć działania związane z pomaganiem ludziom zrozumieć niejasne dla nich zagadnienia. Dlatego, udzielam prywatnych korepetycji. Miejsce nie jest najważniejsze, zapraszam na naukę u mnie w Domu, mogę również dojechać w wygodne dla Ciebie miejsce lub po prostu uczyć Cię online :). Gwarantuje Ci, że lekcje prowadzone przeze mnie nie będą sztywnym nudnym schematem, pokaże Ci sprytne sposoby na nabycie umiejętności bez męczącego wykonywania zadań, wykorzystamy maksymalnie Twój poświęcony czas i potencjał !Jeżeli jesteś chętny, ale masz wątpliwości, po prostu napisz pod adres mail: tkpraca.kontakt@gmail.com

. Możemy dogadać się w sprawie ceny, przedstawię Ci swoje projekty lub odpowiem na nurtujące pytania. Zapraszam do kontaktu !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Pomoc przy programowaniu aplikacji mobilnej - nieoceniona. Bardzo polecam!

Tomasz Kądziołka

Ja również jestem zadowolony, że daliśmy radę :) dziękuje za opinie i polecam się na przyszłość !

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Polecam Pana Tomka z czystym sumieniem.Cierpliwy, rzetelny, a przede wszystkim trafia do mocno opornych na wiedzę matematyczną.Syn bardzo zadowolony.

Tomasz Kądziołka

Dziękuje za pozytywny komentarz ! Cieszę się :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Rzetelny,konkretny i potrafiący wytłumaczyć wszystkie zagadnienia . Polecam gorąco

Tomasz Kądziołka

Bardzo mi miło, dziękuje :)

avatar
marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolony,polecam

Tomasz Kądziołka

Cieszę się, dziękuje :) !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.