Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Rzeszów
Informatyka30 / 60 min

Tomasz

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z informatyki, obsługi komputerów i programów komputerowych.
Oczywiście dla dzieci i młodzieży szkolnej, ale także dla seniorów, kobiet i mężczyzn. Przy mnie nie musisz się wstydzisz, że nie umiesz, nadrobimy wszystko :-).

Obsługa i budowa komputera, programy z pakietu Microsoft Office, to jest Word, Excel, Power Point, Outlook, Access. Internet, obsługa poczty, zakładanie kont pocztowych i kont na portalach społecznościowych. Omówienie usług internetowych i poruszanie się po Internecie.
Konfiguracja i ustawienia Windowsa. Omówienie i funkcje najważniejszych programów.

Oprócz tego ewentualnie naprawa, odwirusowywanie i inne.
Edytowanie dokumentów, żeby ładnie wyglądały, także.

Mail: pcnauka-wp-pl, tel.: 519833768. Jestem z Rzeszowa. Oczywiście dojeżdżam do ucznia/klienta.

Mogę także udzielić korepetycji matematyki na poziomie szkoły podstawowej (może nawet gimnazjum), a tak że korepetycji z innych przedmiotów i pomóc w nauce uczniom z problemami, mającymi nauczanie indywidualne, cechuje mnie bowiem duży spokój, cierpliwość i zrozumienie, jestem komunikatywny.

Cena: 25 zł/godz., 50 zł/ 2 godz

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.