Tomasz Olszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam

Udzielę lekcje z programowania w zamian za lekcje angielskiego (angielski minimum C1) - 90min nauki angielskiego w zamian za 60min nauki programowania.

zacząłem programować w wieku 7 lat na Commodore 64. Później pisałem aplikacje na platformę Windows z użyciem Delphi. Łącznie programowaniu poświęciłem około 15 lat a moje doświadczenie zawodowe to 11 lat . Przez 5 lat zajmowałem się backendem, moją specjalnością był PHP i frameworki: Zend, Symfony, Kohana, CakePHP. Posiadam specjalistyczny certyfikat, który uzyskałem 10 lat temu.

Od 6 lat pracuje jako starszy programista, od 3 lat jestem Team Leaderem w mobile software house zatrudniającym ponad 60 osób .  Prowadziłem wiele rozmów kwalifikacyjnych. Poza etatową pracą prowadzę własną firmę, w ciągu paru lat zdobyłem wiele referencji, dostępnych na życzenie (nie mogę tutaj wklejać linków)

Moją specjalnością są aplikacje mobilne na platformę iOS (iPhone, iPad, iWatch). Bardzo dobrze znam Swift oraz Objective-C

Jeśli już programujesz i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, lepiej trafić nie mogłeś. Pomogę rozwiązać problemy w bieżących projektach. Podczas kolejnych lekcji przekaże wiedzę w stopniu dostosowanym do ucznia. Podczas lekcji będziesz mógł zrealizować projekt dowolnej, własnej aplikacji mobilnej na iOS , którą możesz używać do własnego użytku, nawet sprzedawać lub poprostu pochwalić się w domu, w pracy czy w szkole.

Korepetycji udzielam w formie stacjonarnej na terenie Trójmiasta i online przez Hangout z udostępnianiem pulpitu i głosu. Po zakonczeniu lekcji przekazuje nagranie video z całej lekcji tak, aby w każdym momencie łatwo móc do niej wrócić.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 22:00
Wtorek17:00 - 22:00
Środa17:00 - 22:00
Czwartek17:00 - 22:00
Piątek17:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Tomasz Olszewski
Konwaliowa 18/3
81-651 Gdynia
NIP: 5591947744

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2009
Wyższa Szkoła Informatyki
Inżynier
Programowanie
Kursy i szkolenia
07.2009
Zend PHP5 Certified Engineer
Doświadczenie
01.2009 - aktualnie
App2Perfect
więcej o moim doświadczeniu znajdziecie na stronie https://app2perfect.com/
06.2016 - aktualnie
ITCraft
Pracuje jako Team Leader w mobile software house złożonego z prawie 60-osobowego zespołu. Realizuje projekty aplikacji na platformę iOS dla dużych firm z całego świata.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.