Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Katowice
Kraków
Częstochowa
Tarnów
Bielsko-Biała
Zabrze
Chorzów
Rybnik

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Jako nauczyciel posiadam wieloletnie doświadczenie, które zdobyłam pracując w szkole średniej, szkole językowej jako lektor języka francuskiego. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne z różnych dziedzin dla firm oraz osób prywatnych.

Mam stały kontakt z żywym językiem poprzez liczne wyjazdy do Francji, Szwajcarii.

Byłam koordynatorem wyjazdów stażowych do Francji organizowanych dla uczniów w ramach programu Erasmus.

Język francuski to moja pasja. Moje lekcje są zawsze dostosowane do potrzeb i profilu ucznia, tak, by przyniosły one oczekiwany efekt.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
Wyższe Studia Magisterskie Lublin, KUL
Magister
Filologia romańska wraz z przygotowaniem pedagogicznym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2002 - 06.2011
Liceum Ogólnokształące, Szkoła językowa Lingwista
09.2022 - aktualnie
Zespół Szkół Ekonomicznych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Agnieszką : ) Lekcje są rzeczowe, zawsze dobrze przygotowane i oparte głównie na konwersacji, czyli najważniejszym elemencie w nauce języka.
Dziękuję za rok wymiany językowej : )

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Uczę się z Panią Agnieszką języka francuskiego około 4 miesięcy. Uważam, że jest najlepszy korepetytorką, z która miałam styczność. Jest zawsze przygotowana na zajęcia oraz potrafi wytłumaczyć zawiłe formy gramatyczne. Dodatkowym plusem jest cierpliwość w stosunku do ucznia, ogromna wiedza oraz pasja do języka francuskiego. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Pani Agnieszka świetnie prowadzi zajęcia zajęcia, różnicuje zadania, bardzo fajnie tłumaczy, pomaga w powtórkach i co najważniejsze - dostosowuje się do ucznia zarówno pod kątem tempa nauki jak i doboru tematów. Bardzo polecam zajęcia!

avatar
Joanna Jose
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Jak do tej pory współpraca z Panią Agnieszka bardzo podoba się mojemu synowi. Z wielką chęcią i zaangażowaniem czeka na każde kolejne zajęcia. Dlatego jest mi miło wystawić MEGA pozytywną opinię i polecić Panią Agnieszkę innym osobom szukającym nauczyciela języka francuskiego.
Pozdrawiamy i dziękujemy =)

Agnieszka Wilkoszewska Korepetycje-francuski

Dziękuję ! cieszę się , że Piotrek jest zadowolony. Miło jest pracować z uczniem pełnym zaangażowania:) Pozdrawiam :)

avatar
Ha Mi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Mam zajęcia z Panią Agnieszką od roku i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka pomogła mi nadrobić duże zaległości ze szkoły, a w między czasie poszerzyła także znacznie moją wiedzę. Zajęcia są dostosowane indywidualnie do moich potrzeb, a na lekcjach panuje bardzo swobodna atmosfera. Zdecydowanie poleciłabym Panią Agnieszkę!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, niesamowita znajomosc języka francuskiego. Jestem w stu procentach zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.