Adrian Adamus

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Opoczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Inwestycja w korepetycje dla młodego ucznia to nie tylko lepsze oceny w szkole , ale przede wszystkim nabycie niezbędnych umiejętności językowych, które pozwolą mu w przyszłości znaleźć lepsze oferty pracy czy [*bez skrępowania porozumiewywać się z obcokrajowcami. *]

Moje lekcje są dostosowane do potrzeb danego ucznia , żaden z nich nie ma ani za dużo ani za mało materiału, wszystkie informacje są dawkowane w ściśle określonej proporcji.

Wiele z moich uczniów przed naszymi lekcjami, w swojej szkole miało sytuację beznadziejną, niektórzy byli nawet zagrożeni, lecz dzięki naszym wspólnym zajęciom i ch poziom wiedzy znacząco się zwiększył.

Przez ostatnie dwa lata, razem z dziesiątkami uczniów, w przedziale wiekowym od 5 do 17 lat ,  prowadziłem codziennie zajęcia, które każde z nich było inne, z zastosowaniem ciekawych zadań, czy przyrządów multimedialnych. 

Posiadam również certyfikat językowi na poziomie B2, który potwierdza moje umiejętności, lecz ich najlepszym świadectwem są moi uczniowie, którzy dzięki naszym zajęciom zaczęli rozumieć ten język.

Serdecznie zapraszam do współpracy, zarówno w tym krótkim okresie przed zakończeniem roku, w wakacje, jak i w nowym roku szkolnym 2020/21.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2018
B2 First FCE
02.2020
Goethe-Zertifikat B2
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego
09.2018 - aktualnie
Korepetytor języka niemieckiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Benia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Korepetycje u Pana Adriana to sama przyjemność . Dzięki jego zaangażowaniu mój syn polubił język angielski. Dzięki Jego determinacji i uporowi moje dzieci ze słabych ocen poprawiły się o stopień wyżej . Dzięki Panu Adrianowi angielski nie jest już ,,czarną magią" dla moich dzieci .
Dostosował tok nauczania do ich wiedzy i braków .
Bardzo żałuję że nasze drogi się rozchodzą. To był najlepszy korepetytor !!!!!!!!!!!!!
DZIĘKUJĘ Benia

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2020

Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w lekcjach angielskiego i niemieckiego na poziomie 6 klasy podstawowej.
Mój syn miał problemy z tych przedmiotów przez duże zaległości. Pan Adrian pomógł synowi w bieżących lekcjach, odrabianianu prac domowych poprzez indywidualne podejście
Udało się, z słabej 3 uzyskać mocną 4 z angielskiego i 5 z niemieckiego. Na pierwszych zajęciach ustalił, co trzeba poprawić. Dostosował terminy zajęć i egzekwował zlecone prace domowe.
Cierpliwie sprawdzał, poprawiał i przede wszystkim motywował do dalszej pracy.
Dziękuję za wyjątkowe i indywidualne podejście do syna.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Korepetycje u Pana Adriana to była czysta przyjemność, dzięki niemu moja sytuacja w szkole znacząco się poprawiła. Miałam prawie same dwójki a po kilku miesiącach nie było już ani jednej. Podążając za wskazówkami Pana Adriana i systematyczną nauką w domu w końcu angielski nie sprawia mi kłopotów. Serdecznie polecam każdemu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.