Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Wrocław
Oleśnica
Trzebnica
Oława
Długołęka
Strzegom
Kąty Wrocławskie
Dobroszyce

Academia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Academia

O mnie

Cześć, jestem Justyna. Moją misją jest pomagać innym w nauce. Współpracując z serwisem e-korepetycje nasza Academia ma przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowe lekcje realizowane przez współpracujących z nami nauczycieli i pedagogów. Naszą wspólną pasją jest metoda Montessori i oferowanie głębokiej, rzetelnej wiedzy w świecie w którym coraz trudniej znaleźć czas na cokolwiek i wspólne poszukiwanie ścieżek mądrości w natłoku informacji. Ceny podane na profilu są przykładowe i dotyczą zajęć grupowych w siedzibie Akademii. Mamy też możliwość kursów i lekcji indywidualnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 10.2007
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia angielska
10.2012 - 09.2017
Akademia Leona Koźmińskiego
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
01.2020
British Council Certificates In English
01.2020
MBA
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Academia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Bardzo miłe zajęcia, dużo wiedzy przekazanej w przyjaznej i ciekawej formie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.