Rusłan Michnowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tychy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wykształcony, profesjonalny muzyk, udziela lekcji gry na instrumentach dętych. Chodzi w szczególności o saksofon, klarnet oraz flet poprzeczny. Bogata wiedzą muzyczna oraz doświadczenie sceniczne prowadzącego, pozwolą każdemu (bez względu na wiek i umiejętności) nauczyć się gry od podstaw, rozwinąć kunszt wykonawczy, zaistnieć w różnych stylach muzycznych (tj. klasyka, pop, jazz, disco-polo), a także zabłysnąć na rozmaitych scenach - od weselnych, w gronie rodziny i przyjaciół, po festiwalowe, w towarzystwie muzyków światowej sławy!
Zapraszam! Tychy - Katowice - okolice
Tel 669-374-116

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.