Teresa Zmaczyńska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz problem z pisaniem rozprawek, esejów, listów czy innych wypracowań? Ortografia, gramatyka to dla Ciebie często niemały problem? A może sprawia Ci trudność, aby" język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa"? :)

W tych, a także innych przypadkach służę pomocą, wspólnie postaramy się uczynić nasz rodzimy język trochę mniej strasznym :)

Oferuję korepetycje z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, mam doświadczenie w pracy z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Naprawdę wspaniały nauczyciel. Empatyczna, cierpliwa, szeroki zasób słów... Gdybym spotkała wcześniej p. Teresę, prawdopodobnie inaczej potoczyłyby się moje życiowe ścieżki życiowe i zostałabym humanistą nie tylko z przekonania, ale i z wykształcenia :) polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.