Szkola tanca Tempo

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Żnin
Sępólno Krajeńskie
Pakość
Faktura VAT

O mnie

Najlepsza szkoła tańca w Bydgoszczy , założona i prowadzona przez v-ce mistrzyni Polski, doświadczonego instruktora tańca z wieloletni stażem - p. Agata Szybiak . Tutaj znajdziesz zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży, kobiet, par – profesjonalnych, jak i początkujących. Na każdym szczeblu zaawansownia prowadzone są zajęcia przez wykwalifikowanych instruktorów na profesjonalnych salach tanecznych.Dance school TEMPO to nie tylko lekcje tańca, organizujemy również warsztaty taneczne, turnieje tańca, bale i imprezy tematyczne dla dzieci i dorosłych.

Dołącz do nas już dziś – bez względu na wiek i poziom zaawansowania znajdziesz coś dla siebie.

Najlepsza szkoła tańca w Bydgoszczy czeka na Ciebie juz dziś !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.