Arkadia Agata Dura

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Nazywam się  Agata Dura  i, no cóż, jak samo nazwisko wskazuje (tak z łaciny i włoskiego, może lepiej nie patrzcie na to, co ono znaczy po rosyjsku), twarda ze mnie babka.

Twarda byłam na tyle, że w 2020 r. rzuciłam bardzo dochodową współpracę z telewizją, żeby w 100% poświęcić się pracy nad czymś swoim - a tym czymś była szkoła językowa. Szkoła inna niż wszystkie , bo bez stacjonarnej siedziby. To jak to, da się tak? - pomyślelibyście przed 2020 rokiem. Ale 2020 rok przegrupował wszystko. Wraz z kolejnymi uderzeniami COVID-a coraz bardziej przekonywaliśmy się do pracy z domu, i nagle się okazało, że wiele rzeczy, których nie wyobrażalibyśmy robić sobie przez internet, da się zrobić przez internet.  I jakoś tak wyszło, że tak już zostało.

Zawsze chcieliśmy mieć siedzibę stacjonarną (chcieliśmy, bo firmę otwierałam z jeszcze-wtedy-nie-mężem, a dziś już-mężem), ale sprawy potoczyły się tak, że znaleźliśmy cudownych lektorów z przeróżnych miast i… no nie chcemy ich wymieniać.

Poza tym, jak siedziba stacjonarna, to gdzie? Od trzech lat mieszkamy w Warszawie, ale pochodzimy z Gorzowa Wlkp., tam mieszkają całe nasze rodziny…Do tego urodziło nam się dziecko - więc żeby mała widziała się trochę z dziadkami, czasem nasze życie wygląda tak, że miesiąc mieszkamy w Warszawie, a miesiąc w Gorzowie Jesteśmy więc cały czas na walizkach.

Na dodatek okazało się, że najwięcej klientów, którzy do nas przychodzą, to osoby mieszkające za granicą. Wcale nie takie, które szykują się do wyjazdu, ale te, które rzuciły wszystko w Polsce i już wyjechały! I języka potrzebują na teraz, na już. I takim osobom też pomagamy, [*sprawiamy, że ich życie w obcym kraju staje się choć trochę łatwiejsze: bo wreszcie mogą się samodzielnie porozumieć.

] W tej chwili ja osobiście przyjmuję malutko osób. Ktoś musi trzymać w ryzach całą firmę, która - choć może i prowadzona z domu, to rozwinęła się jak szalona - w tej chwili oferuje prawie 20 języków (zgadza się - znajdziesz u nas języki i specjalizacje, które mało kto ma. Grecki, portugalski, turecki, duński? Proszę bardzo). Ktoś musi zasuwać przy fakturach, płatnościach, rozliczeniach, wypłatach, ogarniać umowy z klientami i lektorami, i przy tym wszystkim zajmować się 8-miesięcznym maleństwem.Ale do zespołu moich lektorów - do moich Papug , jak to mówię (bo  [*DURA ]  to w języku suahili papuga ) przyjmuję  TYLKO NAJLEPSZYCH . Odpowiadam za nich własną marką, własnym nazwiskiem, więc nie przyjmuję byle kogo. Przekonaj się już teraz i zapisz się na kurs rosyjskiego - indywidualny, w parach/trójkach - od zaraz - lub w dużej grupie (grupy 4-6 osób - ruszają w połowie września).

[*ZAPISY *] : docs.google. com/…/1q7Fbdy2nb4Zu1FA48uFd2eA…/edit (skopiuj adres i usuń spację przed com - nie mogę tu wstawić linku)

Cennik - język ogólny :
- zajęcia indywidualne: 120 zł/60 min. 
- zajęcia w parach: 84 zł/60 min./os.
- zajęcia w trójkach: 72 zł/60 min./os. 
- zajęcia w grupach (grupy ruszają w drugiej połowie września - zadzwoń po więcej szczegółów): 320 zł/miesiąc

Lekcje w weekend (nie zawsze są możliwe - zależy od dostępności lektorów): 150% stawki

[*UWAGA! 

*] Od 1 sierpnia 2022 nie przyjmujemy kursantów na mniej niż dwie godziny w tygodniu. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
filologia angielska
04.2020 - aktualnie
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Arkadia Agata Wolańska
Od 2011 r. uczyłam języka angielskiego.
10.2015 - 03.2016
Studium Języków Obcych "Project" Krystyna Monach
Kursy indywidualne i grupowe.
03.2017 - 06.2017
Szkoła Języków Obcych Marii Szot
Kursy indywidualne i grupowe.
09.2018 - 05.2019
New England
Kursy indywidualne i grupowe.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
25 lipca 2022

Polecam naukę języka duńskiego. Pełen profesjonalizm :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.