Arkadia Agata Dura

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Nazywam się  [*Agata Dura *] i, no cóż, jak samo nazwisko wskazuje (ale tak z łaciny i włoskiego), twarda ze mnie babka.

Twarda byłam na tyle, że w 2020 r. rzuciłam bardzo dochodową współpracę z telewizją, żeby w 100% poświęcić się pracy nad czymś swoim - a tym czymś była szkoła językowa. [* Szkoła inna niż wszystkie ] , bo bez stacjonarnej siedziby. To jak to, da się tak? - pomyślelibyście przed 2020 rokiem. Ale 2020 rok przegrupował wszystko. Wraz z kolejnymi uderzeniami COVID-a coraz bardziej przekonywaliśmy się do pracy z domu, i nagle się okazało, że [*wiele rzeczy, których nie wyobrażalibyśmy robić sobie przez internet, da się zrobić przez internet.] I jakoś tak wyszło, że tak już zostało.

Zawsze chcieliśmy mieć siedzibę stacjonarną (chcieliśmy, bo firmę otwierałam z jeszcze-wtedy-nie-mężem, a dziś już-mężem), ale sprawy potoczyły się tak, że znaleźliśmy cudownych lektorów z przeróżnych miast i… no nie chcemy ich wymieniać.

Poza tym, jak siedziba stacjonarna, to gdzie? Od trzech lat mieszkamy w Warszawie, ale pochodzimy z Gorzowa Wlkp., tam mieszkają całe nasze rodziny…Do tego urodziło nam się dziecko - więc żeby mała widziała się trochę z dziadkami, czasem nasze życie wygląda tak, że miesiąc mieszkamy w Warszawie, a miesiąc w Gorzowie Jesteśmy więc cały czas na walizkach.

Na dodatek okazało się, że najwięcej klientów, którzy do nas przychodzą, to osoby mieszkające za granicą . Wcale nie takie, które szykują się do wyjazdu, ale te, które rzuciły wszystko w Polsce i już wyjechały! I języka potrzebują na teraz, na już. I [*takim osobom też pomagamy, sprawiamy, że ich życie w obcym kraju staje się choć trochę łatwiejsze: bo wreszcie mogą się samodzielnie porozumieć.

] W tej chwili ja osobiście przyjmuję malutko osób. Ktoś musi trzymać w ryzach całą firmę, która - choć może i prowadzona z domu, to rozwinęła się jak szalona - w tej chwili oferuje prawie 20 języków (zgadza się - znajdziesz u nas języki i specjalizacje, które mało kto ma. Grecki, portugalski, turecki, duński? Proszę bardzo). Ktoś musi zasuwać przy fakturach, płatnościach, rozliczeniach, wypłatach, ogarniać umowy z klientami i lektorami, i przy tym wszystkim zajmować się 8-miesięcznym maleństwem.Ale do zespołu moich lektorów - do moich  [*Papug]  , jak to mówię (bo  DURA  to w języku suahili papuga ) przyjmuję TYLKO NAJLEPSZYCH. Odpowiadam za nich własną marką, własnym nazwiskiem, więc nie przyjmuję byle kogo.

Przekonaj się już teraz i zapisz się na kurs hiszpańskiego - indywidualny, w parach/trójkach - od zaraz - lub w dużej grupie (grupy 4-6 osób - ruszają w połowie września).

[*ZAPISY *] : docs.google. com/…/1q7Fbdy2nb4Zu1FA48uFd2eA…/edit (skopiuj adres i usuń spację przed com - nie mogę tu wstawić linku)

Cennik - język ogólny:
- zajęcia indywidualne: 120 zł/60 min. 
- zajęcia w parach: 84 zł/60 min./os.
- zajęcia w trójkach: 72 zł/60 min./os. 
- zajęcia w grupach (grupy ruszają w drugiej połowie września - zadzwoń po więcej szczegółów): 320 zł/miesiąc

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
filologia angielska
04.2020 - aktualnie
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Arkadia Agata Wolańska
Od 2011 r. uczyłam języka angielskiego.
10.2015 - 03.2016
Studium Języków Obcych "Project" Krystyna Monach
Kursy indywidualne i grupowe.
03.2017 - 06.2017
Szkoła Języków Obcych Marii Szot
Kursy indywidualne i grupowe.
09.2018 - 05.2019
New England
Kursy indywidualne i grupowe.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
25 lipca 2022

Polecam naukę języka duńskiego. Pełen profesjonalizm :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.