Arkadia Agata Dura

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język czeski90 - 120 / 60 min

Arkadia Agata Dura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

- Ale jak to: rzucasz pracę w telewizji i otwieramy szkołę językową? Przecież takich firm jest tysiące. Czym się wyróżnimy?
- Zrobimy  [* języki takie, których nie ma nikt inny.  ] A nawet jak ma, to bardzo mało szkół. I [*zrobimy z tych rzadkich języków też grupy , żeby ludzie mogli uczyć się ich trochę taniej.] Dzięki temu będą bardziej przystępne.

Mniej więcej tak wyglądał mój dialog z mężem pod koniec października 2020 roku. Firmę już miałam - w TV raczej pracuje się w oparciu o kontrakty B2B, nie umowy o pracę - nazwę też -  [*Arkadia *] - pierwszych klientów również, bo po godzinach w tv uczyłam angielskiego. Taki postawiliśmy sobie cel. Mieć to, czego nie ma nikt inny. [*Mieć w firmie jednocześnie koreański, grecki, czeski i duński. 

*] Odniosło to większy sukces, niż mogłabym się spodziewać. Dlatego miejsca są ograniczone, bo czas lektorów nie jest z gumy. 

Może i dzisiaj, kiedy nabraliśmy doświadczenia, nie jesteśmy najtańszą szkołą. Ale pamiętaj:  za tę firmę odpowiadam własną twarzą i nazwiskiem . A ja, była dziennikarka telewizyjna,  [*nie pozwolę sobie na zatrudnienie kogoś, kto nie spełnia najwyższych standardów. *] Bo nie pozwolę, żeby ktoś psuł moje dobre imię. U nas masz [*gwarancję tego, że lekcje będą najwyższej jakości *] . 

Cennik - język czeski :
- zajęcia indywidualne: 150 zł/60 min. 
- zajęcia w parach: 105 zł/60 min./os.
- zajęcia w trójkach: 90 zł/60 min./os.

[*Uwaga!
*] Od 1 sierpnia 2022 nie przyjmujemy kursantów na mniej niż 2 godziny tygodniowo. Nauka w mniejszej częstotliwości nie przynosi efektów.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
filologia angielska
04.2020 - aktualnie
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Arkadia Agata Wolańska
Od 2011 r. uczyłam języka angielskiego.
10.2015 - 03.2016
Studium Języków Obcych "Project" Krystyna Monach
Kursy indywidualne i grupowe.
03.2017 - 06.2017
Szkoła Języków Obcych Marii Szot
Kursy indywidualne i grupowe.
09.2018 - 05.2019
New England
Kursy indywidualne i grupowe.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Uczę się z Arkadia języka czeskiego. Zajęcia są świetne i bardzo dużo mi pomagają w codziennej komunikacji, jako że mieszkam na stałe w Czechach.
Lektor jest native speakerem i świetnym nauczycielem. Bardzo dobry system rezerwacji zajęć, nigdy nie ma problemu z terminem.

Podsumowując, zajęcia są zawsze ciekawe i w sympatycznej atmosferze, a sama szkoła Arkadia jest bardzo profesjonalna i mogę ją serdecznie polecić.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Uczyłam się języka angielskiego z Agatą, wspominam to doświadczenie bardzo dobrze, mocny trening mówienia oraz rozumienia z kontekstu.
Polecam :D

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Polecam szkołę językową Arkadia. Korzystałam z indywidualnych lekcji języka angielskiego i włoskiego online. Lektorzy zawsze przygotowani do zajęć, duży nacisk kładziony na komunikację i praktyczną stronę języka. Na lekcje łączyłam się z przyjemnością, a nie z poczucia obowiązku :)

Arkadia Agata Dura

Dziękuję, Kasiu!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Polecam usługi tej szkoły językowej. Uczyłem się języka duńskiego i jestem bardzo zadowolony :)

Arkadia Agata Dura

Dziękuję, Panie Piotrze!
Dodam tu jeszcze, że choć obie strony przeprowadziły bardzo intensywne dochodzenie genealogiczne (zaangażowałam nawet teściową), bo byliśmy zaskoczeni wspólnym nazwiskiem, to nie odkryliśmy pokrewieństwa pana Piotra z moim mężem.
Pozdrawiam!
Agata Dura:)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
25 lipca 2022

Polecam naukę języka duńskiego. Pełen profesjonalizm :)

Arkadia Agata Dura

Dziękujemy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.