Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język duński60 / 60 min

Szymon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Język duński-korepetycje,konwersacje,nauka od podstaw, przygotowanie do egzaminów i certyfikatów językowych. Nauka na każdym poziomie. Także język specjalistyczny (np. medyczny)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Świetny lektor. Miałam okazję uczyć się u niego od zeszłego roku i dzięki niemu daję sobie radę z norweskim w wielu sytuacjach. Swietna wymowa, ogromne kompetencje każdemu go mogę polecić.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Znakomity lektor norweskiego. Dzięki Panu Szymonowi nauczyłem się norweskiego w stopniu na tyle dobrym, że bez problemu porozumiewam się w tym języku w Norwegii. Zdecydowanie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Niesamowicie kompetentny człowiek a ponadto bardzo otwarty i przyjazny. Ma wiele metod nauczania i jeśli się chce, to jest po prostu skarbnicą wiedzy:-) Bardzo przystępnie tłumaczy, odpowiednio naprowadza i ułatwia pracę z językiem. Zasady, słownictwo, odczuwalne doświadczenie na najwyższym poziomie. Polecam bardzo!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.