Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Katowice

Szymon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Szymon

O mnie

Jestem absolwentem kilku filologii, lektorem języków obcych w kilku szkołach językowych na Sląsku, oraz tak zwanym multipoliglotą. Pracuję również jako lektor języków skandynawskich dla skandynawskich firm.Nie udzielam lekcji przez Skype.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Świetny lektor. Miałam okazję uczyć się u niego od zeszłego roku i dzięki niemu daję sobie radę z norweskim w wielu sytuacjach. Swietna wymowa, ogromne kompetencje każdemu go mogę polecić.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Znakomity lektor norweskiego. Dzięki Panu Szymonowi nauczyłem się norweskiego w stopniu na tyle dobrym, że bez problemu porozumiewam się w tym języku w Norwegii. Zdecydowanie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Niesamowicie kompetentny człowiek a ponadto bardzo otwarty i przyjazny. Ma wiele metod nauczania i jeśli się chce, to jest po prostu skarbnicą wiedzy:-) Bardzo przystępnie tłumaczy, odpowiednio naprowadza i ułatwia pracę z językiem. Zasady, słownictwo, odczuwalne doświadczenie na najwyższym poziomie. Polecam bardzo!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.