Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Legnica
Głogów
Lubin
Rudna
Polkowice
Wrocław
Muzyka50 / 45 min

Daria Kuziak

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji gry na saksofonie i skrzypcach oraz prowadzę zajęcia umuzykalniające. Mogę również pomagać uczniom Szkół Muzycznych w nauce przedmiotów ogolnomuzycznych (harmonia, kształcenie słuchu). Zajęcia mogą odbywać się na żywo i/lub online.

Ukończyłam szkołę muzyczną II stopnia na saksofonie. Oprócz tego gram również na skrzypcach - na tym instrumencie ukończyłam I stopień. Od wielu lat przekazuję swoją wiedzę dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Uczę zarówno grania z nut jak i ze słuchu. Przez kilka pierwszych zajęć jestem w stanie udostępniać uczniowi instrument. 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Licencjat
Kompozycja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.