Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Murowana Goślina
Promnice
Bolechowo
Biedrusko
Owińska
Długa Goślina
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Patryk Zych

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem studentem pierwszego roku Politechniki Poznańskiej na kierunku inżynieria biomedyczna. Od zawsze przykładam dużą uwagę nauce. Systematyczność i zaangażowanie zaowocowało uzyskaniem Stypendium Prezesa Rady Ministrów w ramach najlepszej średniej w szkole. Pojmowanie matematyki od zawsze przychodziło mi z łatwością. W połączeniu z moją otwartością, łatwością w nawiązywaniu kontaktu z innymi osobami i pozytywnym nastawieniem pomagałem i wciąż pomagam znajomym zrozumieć bardziej skomplikowane zagadnienia.

W sposób przystępny pomogę zrozumieć skomplikowane zagadnienia z matematyki, postaram się w jak najprostszy sposób wyjaśnić zadania i pomogę w przygotowaniach do sprawdzianów , egzaminu ósmoklasisty czy matury podstawowej .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Inżynieria biomedyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.