Anna Pokrzywiec

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Żoliborz +4)
Wola Obszańska
Lublin
Biłgoraj
Faktura VAT

Anna Pokrzywiec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/510 opinii
Dla użytkownika Anna Pokrzywiec

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2010 - 12.2011
English Language School
Prowadzenie kursu języka angielskiego w ramach projektu ‘ Komunikacja Bez Granic – Szkolenia Językowe Dla Służb Mundurowych Garnizonu Lubelskiego’, Biłgoraj.
08.2012 - 08.2015
Szkoła językowa English for You, Warszawa
09.2013 - 06.2014
Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
10.2014 - 12.2017
TEACHER Anna Pokrzywiec
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej TEACHER Anna Pokrzywiec specjalizującej się w nauczaniu języka angielskiego, Warszawa
01.2018 - aktualnie
You Know It Damian Pokrzywiec

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

spoko zajęcia, polecam

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Anna jest bardzo zaangażowana, i zawsze w dobrym humorze,co bardzo w niej cenie. Rozmawiamy głównie po angielsku,dzięki czemu poprawiłem się szczególnie w mówieniu po angielski.Szczerze,polecam :D ! !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Nauka u Pani Ani to czysta przyjemność. Wiedza wchodzi do głowy w miłej atmosferze. Bardzo mnie stresowały konwersacje, ale dzięki Pani Ani udało się przełamać ten lęk. Bardzo polecam, świetny nauczyciel!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Na zajęcia z Panią Anią chodziłam z wielkim uśmiechem. Potrafiła rozwiać wszelkie moje wątpliwości i wyjaśnić to co wydawało mi się niezrozumiałe. Serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Nasze dzieci uczęszczają do Pani Ani na zajęcia już piąty rok. Córka będąc w 2 gimnazjum zdała egzamin na poziomie FCE, a syn w 6 klasie płynnie porozumiewa się w języku angielskim podczas zagranicznych wakacji i nie tylko. Polecam ponieważ dzieci zrobiły ogromne postępy, a przede wszystkim zdobyły łatwość w używaniu tego języka.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Jestem właśnie po kursie wakacyjnym u Pani Ani. Było naprawdę intensywnie językowo! Co drugi dzień lekcja, cała w języku angielskim. Na początku szok, ale z każdymi zajęciami coraz lepiej i swobodniej. Myślę, że dam radę na najbliższym wyjeździe do Londynu

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Wyniki mojej tegorocznej matury to : podstawa 100%, rozszerzenie 93%. Opinie wstawiam po tym jak dostałam się na moja wymarzoną anglistykę na UW! Dziękuję :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Chodzę do Ani na konwersacje od ponad roku i bardzo sobie chwalę zajęcia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 października 2015

Nauczyciel angielskiego, który na zajęciach mówi głównie po polsku!

You Know It Damian Pokrzywiec

Dziwna i krzywdząca opinia od osoby, która była u mnie jedynie raz i to wyłącznie na konsultacji językowej, która zdecydowanie różni się od właściwej lekcji ponieważ polega na napisaniu testu, krótkiej rozmowie w języku angielskim oraz omówieniu warunków i oczekiwań ewentualnej przyszłej współpracy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Pani Ania jest bardzo sumienną , wymagającą i zawsze przygotowaną nauczycielką. Podczas zajęć z nią nie można się nudzić. Szczególnie jestem jej wdzięczna za pomoc w gramatyce, którą tłumaczy w naprawdę jasny i zrozumiały sposób. Pomogła mi również nabrać śmiałości w mówieniu, nigdy nie brakowało nam tematów do rozmów. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.