Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Łódź

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Kinga

O mnie

Zapraszam Wszystkich do nauki języka angielskiego!

Jestem absolwentką filologii angielskiej z tytułem magistra na Uniwersytecie Łódzkim- specjalizacja nauczycielska i translatoryka. Swoją praktykę językową odbyłam w Londynie

Od 9 lat aktywnie udzielam korepetycji z języka angielskiego na różnych poziomach– Gimnazjum, Liceum, Business English w firmach oraz osoby dorosłe chcące się dokształcić. Przygotowuję zarówno do egzaminu maturalnego jak i do egzaminów Cambridge na różnych poziomach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Licencjat
Filologia angielska - specjalizacja nauczycielska
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia angielska - tłumaczenia marketing&law
Kursy i szkolenia
06.2012
Certificate in Advances English (C1)
06.2014
Certificate of Proficiency in English (C2)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2014

Polecam gorąco, Pani Marta bardzo dobrze przygotowała mnie do matury szkoda że studiuję tak daleko i nie mogę dalej kontynuować korepetycji ze względu na odległość.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.