Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Geografia25 / 60 min

Przemek

Opis ogłoszenia

Witam,jestem wielokrotnym olimpijczykiem na olimpiadzie OGiN czyli Olimpiadzie Geograficznej i Nautologicznej.Studuję inżynierie środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.Dysponuję wiedza i materiałami przydatnymi do przyswojenia wiedzy georaficznej.Stale ucze sie czegos nowego o geografii i jestem na bieząco z nowymi zagadnieniami i ciekawostkami.Chętnie wytlumaczę bieżący materiał lub solidnie przygotuję do matury z geografii.Cena 25-30zł jest uzalezniona od typu szkoły gimnazjum 25zł szkoły srednie 30zł. Lekcja 60 minut

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.