Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Katowice (Katowice i okolice)
Ruda Śląska
Chorzów
Sosnowiec
Mikołów
Gliwice
Siemianowice Śląskie
Tychy

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Dawid

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Chemia
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Pan Dawid kilkukrotnie pomagał mi w trudnych zagadnieniach z matematyki wyższej. Można zauważyć naprawdę fachowe podejście do zadanego problemu. Pomógł mi w rozwiązywaniu zadań z analizy funkcjonalnej służących jako pomoc w nauce. Każde zadanie zawsze było solidnie dopracowane dzięki czemu nie było problemu w opanowaniu materiału. Nie skupia się jedynie na rozwiązywaniu zadania, tylko przede wszystkim na jego zrozumieniu. Serdecznie polecam Pana Dawida.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Bardzo dobra pomoc z matmy. Dawid świetnie tłumaczy i pokazuje jak rozwiązywać zadania. Z jego pomocą udało mi się przebić przez trudny egzamin na studiach mimo tego, że wcześniej znałem tylko matematykę na poziomie matury podstawowej. Szczerze polecam.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Fajna atmosfera. Potrafi dobrze tłumaczyć, nie ma problemu z wyjaśnieniem czegoś na kilka sposobów na poziomie studenckim. Miałem trochę braków z liceum ale je nadgoniłem i zdałem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Jestem bardzo zadowolony z zajęć Pana Dawida, super atmosfera, nienaganny zasób wiedzy i bardzo dobra umiejętność jej przekazywania w przystępny sposób. Gorąco polecam.

avatar
Karolina L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Zajęcia prowadzone w miłej - a jednak rzeczowej i konkretnej atmosferze, w sposób który pozwala pojąć chemię nawet zupełnemu laikowi :) Zainteresowanie i konsekwencja ucznia, połączona z wiedzą, umiejętnością jej przekazania, otwartością i zaangażowaniem Pana Dawida daje wspaniałe rezultaty. Dla mnie 10/10.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Dawid prowadzi zajęcia w sposób uporządkowany w miłej atmosferze, posiada szeroki zakres wiedzy, którą potrafi umiejętnie przekazać. Jest punktualny i potrafi się czasowo dostosować. Polecam, ponieważ udzielane korepetycje przynoszą efekty.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Wysoki poziom prowadzenia zajęć, korepetytor potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć zadania, z którymi nawet nauczyciele w szkole mieli problemy. Mój wynik z matury przekroczył moje oczekiwania i jest to w dużej mierze jego zasługa, jestem bardzo zadowolony i polecam Dawida każdemu mającemu problemy z matematyką :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Korepetycje prowadzone w swobodnej atmosferze. Wszystkie zagadnienia wytłumaczone bardzo dokładnie i zrozumiale. Jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o miejsce i godziny udzielanych korepetycji. Bardzo słowny, punktualny, rzeczowy i merytoryczny. Daje radę z najtrudniejszymi uczniami. Jestem bardzo zadowolona z Jego sposobu przekazywania wiedzy.
Matura z rozszerzonej chemii zdana na 86 %, dzięki pomocy Dawida :)
Polecam wszystkim, którzy mają trudności z matematyką oraz chemią.

avatar
Mietek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Korepetytor z należytą dbałością i skrupulatnością przedstawił mi najważniejsze aspekty algebry liniowej, które realizowałem na zajęciach ale sprawiały mi trudność. Muszę przyznać, że dzięki niemu uzyskałem bardzo dobrą ocenę z ćwiczeń oraz z egzaminu. Przedstawił mi fundamenty rozumowania danej tematyki , dzięki której potrafiłem rozwiązywać bardzo trudne zadania. Korepetytor z dużym zainteresowaniem i uwagą zajmuje się problemami studenta. Posiada zdolność tłumaczenia trudnych zagadnień w prosty i przystępny sposób. Polecam go wszystkim, którzy mają trudności z matematyką wyższą na studiach!

avatar
Witek L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2016

Bardzo doświadczony i rzetelny korepetytor, który mnie bardzo dużo nauczył. Jedna z najwiekszych zalet podczas prowadzonych zajęć było to, że podchodził to tego z realnymi oczekiwaniami, aby uczeń nauczył się i nie marnował czasu i pieniędzy.
Zajęcia prowadzone zawsze bardzo rzetelnie, dodatkowo rozszerzając dane zagadnienia na wyższy poziom, aby pokazać po co coś jest, jak coś można jeszcze rozwinąć, jak to w praktyce też wygląda.
Jestem bardzo zadowolony.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.