Tatiana Dupliy

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Cześć. Privet. Hello. Mam na imię Tatiana i jestem tutaj, by ciebie przekonać, że nauka języków wcale nie musi być ciężka i męcząca. Jest to sposób przeprowadzenia czasu dla rozwijania się i bawienia się. 

Na moich zajęciach ty się przekonasz, że to możliwe. Pierwsza 30 minutowa lekcja - darmowa, w trakcie tej lekcji ja się dowiem wszystkich twoich życzeń i poziomu językowego. 

Skontaktuj się ze mną przez Viber, Telegram, Mesennger oraz przez gmail.

Предлагаю занятия польского языка в онлайн режиме. Опор буду делать опираясь на потребности ученика: грамматика, лексика либо разговорные занятия.Готовлю к поступлению в Экономические вузы, учу обыденному и сленговому языку, которым общается большинство студентов.

По каким материалам будем работать?
Все зависит от того, на каком уровне Вы находитесь и какова ваша цель. Я стараюсь работать с разными учебниками и материалами, дабы как можно качественнее использовать в разговоре и письме все выученные правила.

Кто я такая?
Учусь на третьем курсе в Краковском Экономическом Университете, владею польским на уровне С1 - в этом году так же имела возможность практиковаться в одном из крупнейших польских предприятий.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Polecam. Bardzo dobrze uczy.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje z tą dziewczyną. Bardzo dobrze mówi po polsku oraz jest cierpliwa dla podopiecznych.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Jestem po kilku zajęciach z Panią Tatianą i jestem bardzo zadowolona z prowadzonych lekcji. Tłumaczy mi prostym językiem, a lekcje odbywają się w miłej i niestresującej atmosferze. Będę kontynuowała naukę i wiem, że szybko zrobię duży postęp.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Tatiana prowadzi mnie przez moją przygodę z językiem rosyjskim od początku. Szybko progressuję i jestem bardzo zadowolony z jej nauki!

Przy sumiennej pracy, wykonywaniu zadań domowych - gwarantuję szybki efekt w nauce.

Pozdrawiam
Karol

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.