Tangerine Language School

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Podkowa Leśna
Grodzisk Mazowiecki
Otrębusy
Brwinów
Milanówek
Nadarzyn
Pruszków
Nowa Wieś
Faktura VAT

O mnie

"NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH I KOREPETYCJE*

Zatrudniamy lektorów i native speakerów, których doświadczenie i umiejętności stanowią granicę efektywnej nauki.

Uczymy angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, arabskiego, portugalskiego, szwedzkiego, chińskiego, japońskiego, a także… tych języków, które ty chciałbyś poznać.

Pomagamy uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, studentom oraz dorosłym. Prowadzimy stacjonarne zajęcia dla grup, ale nie zapominamy o firmach.

Zapewniamy konsultacje językowe dla zainteresowanych oraz specjalne zajęcia, podczas których uczniowie mogą odrobić lekcje, nawet jeśli nie są słuchaczami naszej szkoły.

Dysponujemy czasem dla Ciebie. Możesz go dostosować do swojego planu dnia i umówić się na lekcję wtedy, kiedy jest ci wygodnie.

Dodatkowo dysponujemy korepetycjami z matematyki, fizyki, chemii, geografii i polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Czekamy na Ciebie!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.