Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Gliwice

Tamara Kokot

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Tamara Kokot

O mnie

Witam serdecznie, jestem z wykształcenia nauczycielem Języka polskiego, oprócz tego nauczycielem nauczania początkowego. Korepetycji udzielam już od 2009 roku. Na zajęciach przekazuję maksimum wiedzy, ale oczekuję też dialogu, żywej dyskusji. Staram się by moje lekcje inspirowały dzieci i młodzież do działań, rozwijały ich kreatywność i niezależność by później mogli wzrastać i spełniać swoje marzenia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
Magister
Filologia polska, Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Perfekcyjne przygotowanie w nadzwyczajnie krótkim czasie. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.