Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Kielce

Opis ogłoszenia

absolwentka filologi germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim,
doświadczenie: liceum, technikum, gimnazjum, lektorat na wyższej uczelni, kursy językowe, klasy zintegrowane, nauczanie indywidualne w szkole lub w domu chorego ucznia
dopasowuję lekcje, poziom, tempo do uczącego się
pomagam odzyskać pewność siebie i wiarę we własne możliwości !!!

przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego, do zajęć,do sprawdzianów nadrabianie zaległości, pomoc przy odrabianiu prac domowych. Bez żadnego stresu….
uczę ciekawie i pogodnie, bo taka jestem

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.