Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Będzin
Siemianowice Śląskie
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia30 - 50 / 60 min

Ewa Wlaźlik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/511 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką filozofii, etyki oraz języka polskiego.
Nauczanie filozofii to moja pasja. Swoim uczniom, staram się nie tylko sumiennie przekazać swoją wiedzę, ale również nastawić ich na kreatywność, pobudzić w nich chęć poznania oraz refleksję na światem i samym sobą. Posiadam starannie przygotowany i skuteczny program nauczania filozofii rozszerzonej do egzaminu maturalnego. Program oraz sposoby nauczania dopasowuje do indywidualnych potrzeb oraz umiejętności. Lekcje nie przebiegają monotonnie: są wzbogacone o prezentacje multimedialne, pracę z tekstem, dyskusje oraz szerokimi kontekstami kulturalnymi, psychologicznymi, politycznymi i społecznymi.

Jestem osobą miłą, pogodną, kulturalną, otwartą na wrażliwość ucznia i jego tempo nauki.

Tytuł magistra filozofii zdobyłam w trakcie trwania jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Ślaskim. Dodatkowo ukończyłam dwuletni Kurs Przygotowania Pedagogicznego Uniwersytetu Śląskiego. Od tej pory systematycznie przygotowuje uczniów do matury, pomagam w nauce przedmiotu, współpracuje ze studentami.

Służę swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie filozofii każdemu, kto pragnie zostać poszukiwaczem sensu istnienia świata i samego siebie.

O cenie za zajęcia decyduje: ich forma, wymagania, kwestia miejsca udzielania korepetycji lub zakres.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
6 września 2019

Niestety nie mogę polecić kontaktu z panią Ewą, która w korespondencji sms, w której uprzejmie pytałam o możliwość udzielania korepetycji, była zdecydowanie daleka od przeciętnego rozumienia słowa "miły/a". Nie skontaktowała się w zaproponowanym przez siebie terminie. Oczywiście nie oceniam jej wiedzy, ani stylu prowadzenia lekcji, chociaż nie spodziewam się w obecnej sytuacji zbyt empatycznej osoby.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Od Pani Ewy otrzymałam fachową pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Dysponuje imponującą wiedzą w swojej dziedzinie a przy tym cena za jej prace nie powala z nóg jak w przypadku większości osób z którymi się kontaktowałam. POLECAM w 100%

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Polecam współpracę z panią Ewą :) Otrzymałam od niej wiele cennych wskazówek i uzyskałam ogromną pomoc przy pracach zaliczeniowych na studiach. Pani Ewa jest osobą bardzo przyjazną, słowną i rzetelnie wykonującą swoją pracę :)

avatar
Anik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2014

Gorąco polecam :D
Otrzymałam bardzo dokładną, rzetelną i profesjonalną pomoc w przygotowaniu pracy zaliczeniowej potrzebnej na studiach.
Bardzo dziękuję za miłą współpracę i kontakt.
Jeszcze raz bardzo gorąco polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2012

Polecam, bardzo dobra wspolpraca!

avatar
kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2012

bardzo miła współpraca bardzo gorąco polecam!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2011

Pani Ewa jest osobą dokładną, rzetelną i sumienna oraz profesjonalnie wykonującą swoją pracę. Poza tym jest bardzo miła i dostępna. Bardzo gorąco polecam współpracę.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2011

Nasza współpraca przed egzaminem przebiegała znakomicie, pytania zostały przygotowane perfekcyjnie, bez zarzutu. Profesjonalizm w kazdym calu. bardzo gorąco polecam!!!

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2011

Pozytyw!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaliczenie z filozofii było banałem!!!!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2011

Pani Ewa to sumienna, wesoła osoba, która ma bardzo dobry kontakt z uczniami, nie tworzy sztucznych barier, jest otwarta. Lekcje z nią to czysta przyjemność, posiada wiele zainteresowań, dzięki czemu poszerza wiedze książkową o różnego rodzaju ciekawostki. Jest nie tylko dobrym nauczycielem, ale i człowiekiem, dzięki czemu może stać się dla ucznia także autorytetem. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2011

Bardzo dziękuję za miłą współpracę i dobre przygotowanie do matury. Wiem, że dzięki Pani jestem naprawdę dobrze przygotowana. Rozmowy z Panią bardzo poszerzyły mój światopogląd.

To naprawdę świetna Nauczycielka, bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.