Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdańsk (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Szymon Hoppe

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem entuzjastą muzyki gitarowej i z pasji gram na gitarze i śpiewam od 8 lat. Grałem po drodze w kapeli i kilku projektach muzycznych na basie, gitarze, śpiewałem.

Nauczę Cię grać piosenki, śpiewać (jeśli chcesz), przekażę podstawy improwizacji - w końcu zaczniemy grać solówki i komponować muzykę gitarową.
Sama strona praktyczna. Od podstaw. W luźnej i miłej atmosferze. 
Zachęcam do kontaktu w godzinach popołudniowych :)

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:30
Wtorek13:00 - 20:30
Środa13:00 - 20:30
Czwartek13:00 - 20:30
Piątek13:00 - 20:30
Sobota08:00 - 20:30
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2019
Gdański Uniwersytet Medyczny
Doktor
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Najlepszy nauczyciel !
Elastycznie dostosowuje ćwiczenia do potrzeb ucznia. Jest cierpliwy, a swą barwną osobowością skutecznie motywuje do dalszej pracy, co w efekcie przynosi oczekiwane rezultaty.
Jestem początkującą gitarzystką, a dzięki lekcjom z Panem Szymonem już dziś mogę powiedzieć, że zrobiłam duże postępy! Dodatkowo Pan Szymon uczy mnie śpiewu. Dzięki przyjaznej atmosferze mogę swobodnie testować swój głos i efektywnie go trenować, co bardzo sobie cenię!
Polecam, warto.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Polecam zajęcia z Panem Szymonem. Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze i przypominają bardziej przyjemne spotkanie towarzyskie niż stresujące lekcje angielskiego. Posiada bardzo duży zasób słownictwa, realizuje zadania w terminie. Naprawdę polecam!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Szymon jest bardzo dobrym korepetytorem
W ciągu 2h pomógł mi zrozumieć bardzo duży zakres materiału do tego stopnia, że zaliczyłam egzamin na studiach. Miła atmosfera i cierpliwość. Rewelacyjne techniki nuaczania. Bardzo polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Chodzę na zajęcia do Szymona od lutego, planuję również w przyszłym roku, w klasie maturalnej. Jestem jednak w stanie już teraz bardzo polecić korepetycje wszystkim zainteresowanym napisaniem rozszerzenia z chemii. Szymon jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, a na zajęciach panuje świetna, przyjazna atmosfera. Uczęszczanie na korepetycje nie tylko pomogło poradzić sobie z materiałem, ale również bardzo polubić chemię i zainteresować się nią.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Chodziłam na korepetycje do Szymona przez dwa lata. Zdecydowanie polecam zajęcia u niego. Świetnie tłumaczy materiał, nawet ten wykraczający poza podstawę programową. Potrafi stworzyć bardzo dobry kontakt z uczniem i przyjazną atmosferę, sprzyjającą nauce.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Szymon jest bardzo dobrym korepetytorem z chemii. Już po pierwszych zajęciach zdałam sobie sprawę, że On będzie w stanie przeprowadzić mnie przez tą chemię. Materiał przerabiałam z nim całkowicie od zera, także nie było łatwo. Bardzo cierpliwy, potrafił po kilka razy tłumaczyć niezrozumiałe dla mnie zagadnienia. Na pierwszych zajęciach przedstawił mi plan nauki, zawsze przygotowany do zajęć, zaangażowany w swoją pracę, znakomity motywator ;). W porównaniu do innych korepetytorów, z którymi współpracowałam, jemu faktycznie zależało na tym żeby tą wiedzę przekazać. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Za mną siedem miesięcy przygotowań do matury z Szymonem. Co prawda jeszcze czekam na wyniki egzaminu z chemii rozszerzonej, ale już teraz wiem, że decyzja o podjęciu nauki z pomocą Szymona była dobrym krokiem. Było miło, rzeczowo, a dobór tematów dobrze odzwierciedlał materiał konieczny do opanowania. W 100% polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Świetny nauczyciel! Super podejście do ucznia. Pan Szymon potrafi wytlumaczyc zawiłości chemicznych zagadek. Dzieki niemu w końcu zrozumiałem reakcje redox i potrafie juz rozwiązać nawet te trudniejsze. Zdecydowanie polecam tego nauczyciela.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Pan Szymon pomaga mi przygotować się do matury. Potrafi świetnie wytlumaczyć każde zagadnienie, ktore sprawia mi kłopot. Systematycznie i zgodnie z planem przerabiamy materiał a ja uzyskuję coraz wyższe wyniki z matur, które przerabiam. Polecam, jeśli chcesz wysoko zdać maturę z chemii

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.