Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia30 - 40 / 60 min

Szymon

Opis ogłoszenia

Cześć,

Jestem absolwentem filozofii (studia magisterskie) Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Chętnie pomogę Ci w napisaniu prac zaliczeniowych (redagowanie, konstruowanie argumentacji itp.), w przygotowaniach do egzaminów (np. egzamin maturalny, egzaminy na studiach) i zaliczeń, a także wyjaśnię zagadnienia, które są dla Ciebie po prostu niejasne.
Dysponuję dobrymi notatkami i literaturą przedmiotu.

Obecnie mieszkam w Sosnowcu. Zajęcia mogą odbywać się u mnie (cena: 30 zł) lub u Ciebie (cena: 40zł). Dojeżdżam do uczniów na terenie Sosnowca, Katowic i miast sąsiednich.
Proszę o kontakt telefoniczny: 518 779 671

Serdecznie zapraszam!
Szymek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.