Szymon Jakóbik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Katowice (Centrum/Śródmieście)
Jaworzno
Sosnowiec
Mysłowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 - 50 / 60 min

Szymon Jakóbik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu do matury z języka polskiego? Chcesz powtórzyć materiał w przyjemnej atmosferze do sprawdzianu bądź pracy klasowej? Bardzo dobrze trafiłeś! Oferuję zajęcia na wszystkich etapach edukacyjnych, dostosowane do potrzeb ucznia. Przygotowuję również do zawodów polonistycznych, olimpiad przedmiotowych i wszelkiego rodzaju konkursów artystycznych (konkursy pięknego czytania, konkursy recytatorskie, poezji i etc.).

Czas zajęć, jak i termin do indywidualnego ustalenia.

Od czterech lat skutecznie przygotowuję maturzystów do jednego z ważniejszych egzaminów w życiu, egzaminu dojrzałości. Nie martw się, rozumiem, że nie każdy urodził się Mickiewiczem czy Prusem i możesz mieć trudności, żeby przelać swoje myśli na kartkę papieru. Usiądziemy, porozmawiamy, przekażę Ci moje sugestie i rozpoczniemy pracę. 

Zapewniam wszelkie materiały (arkusze matur próbnych, oficjalnych oraz te ze szkoleń dla egzaminatorów CKE), testy i sprawdziany po każdej epoce mojego autorstwa oraz dodatkowe karty pracy. 

Do wspólnej pracy zapraszam również  młodszych uczniów , którzy mają przed sobą egzamin ósmoklasisty bądź egzamin gimnazjalny. Powtórzymy wspólnie cały materiał z nauki o języku (czyli gramatyki), sprawdzimy się w testach lekturowych i uzupełnimy braki w wiadomościach. 

Chcesz uczyć się z koleżanką lub kolegą? Nie ma problemu! Wówczas stawka wynosi 50 zł za 60 minut konsultacji. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia polska
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
historia z wiedzą o społeczeństwie
04.2018 - aktualnie
Instytut Doskonalenia Nauczycieli w Katowicach
Magister
geografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Chodziłam do pana Szymona na zajęcia z historii. Od października będę szczęśliwą studentką UJotu! Dziękuję za ogrom pracy ze mną...

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Rewelacja! Matura rozszerzona na 90% tylko dzięki Panu!!! Polecam z całego serca. Świetna atmosfera i duuużo wskazówek. Warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.