Szymon Jakóbik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice (Centrum/Śródmieście)
Jaworzno
Sosnowiec
Mysłowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu do matury z historii lub wosu? Chcesz powtórzyć materiał w przyjemnej atmosferze do sprawdzianu bądź pracy klasowej? Marzą Ci się studia prawnicze? Bardzo dobrze trafiłeś! Oferuję zajęcia na wszystkich etapach edukacyjnych, dostosowane do potrzeb ucznia. Przygotowuję również do zawodów historycznych, olimpiad przedmiotowych i wszelkiego rodzaju konkursów.

Czas zajęć, jak i termin do indywidualnego ustalenia.

Dodatkowo oferuję wszelkiego rodzaju materiały pomocnicze , tabele, próbne egzaminy maturalne, matury ze szkoleń dla egzaminatorów OKE/CKE oraz gimnazjalne, a także powtórkowe testy z epok.

Od trzech lat prowadzę korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie z sukcesami. Mój podopieczny na maturze 2018 uzyskał wynik 92% z poziomu rozszerzonego z wosu oraz 88% z poziomu rozszerzonego z historii. Świetne wyniki, prawda? Każdy może takie mieć, jeżeli tylko będzie dostatecznie zmotywowany do pracy. Wspólnie dążymy do jednego celu - Twojego sukcesu.  

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia polska
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
historia z wiedzą o społeczeństwie
04.2018 - aktualnie
Instytut Doskonalenia Nauczycieli w Katowicach
Magister
geografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Chodziłam do pana Szymona na zajęcia z historii. Od października będę szczęśliwą studentką UJotu! Dziękuję za ogrom pracy ze mną...

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Rewelacja! Matura rozszerzona na 90% tylko dzięki Panu!!! Polecam z całego serca. Świetna atmosfera i duuużo wskazówek. Warto!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.