Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz pomocy, bo nie radzisz sobie z językiem angielskim? Pragniesz poszerzać swoją wiedzę? Zadzwoń i umów się już teraz na pierwsze zajęcia i Skorzystaj z promocji dla nowych uczniów!!! :)). Darmowy dojazd do ucznia, niskie ceny nauki oraz miła atmosfera, to i jeszcze więcej oferuje Mobilne Centrum Edukacji "Szóstka plus". Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniem. Zadbamy o to, abyś nigdy więcej nie musiał się przejmować kartkówką, sprawdzianem czy egzaminem. Przekonaj się o tym sam! ;)
Oferujemy korepetycje od podstawówki po maturę rozszerzoną!

Nie zastanawiaj się. Nasi uczniowie osiągają znakomite wyniki na swoich egzaminach. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych uczniów! ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Mateusz Noga
Poznań

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 sierpnia 2017

UWAGA - Nie aktualne .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.