Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz pomocy, bo nie radzisz sobie z informatyką? Pragniesz poszerzać swoją wiedzę? Zadzwoń i umów się już teraz na pierwsze zajęcia i Skorzystaj z promocji dla nowych uczniów!!! :)). Darmowy dojazd do ucznia, niskie ceny nauki oraz miła atmosfera, to i jeszcze więcej oferuje Mobilne Centrum Edukacji "Szóstka plus". Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniem. Zadbamy o to, abyś nigdy więcej nie musiał się przejmować kartkówką, sprawdzianem czy egzaminem. Przekonaj się o tym sam! ;)
Oferujemy korepetycje od podstawówki po maturę rozszerzoną!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Mateusz Noga
Poznań

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 sierpnia 2017

UWAGA - Nie aktualne .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.