Rafał Sadowski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Łódź (Bałuty)
Aleksandrów Łódzki
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka30 / 60 min

Rafał Sadowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Problemy z fizyką lub matematyką? Niezaliczone kartkówki bądź klasówki? Oddech zbliżającej się matury? A może zbliżające się kolokwium, bądź termin oddania sprawozdania? Spokojnie i bez stresu ;) Zadzwoń, a na pewno rozwiążemy wspólnie Twoje problemy!

Od przeszło 10-miu lat pomagam na poziomach szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum jak i pierwszych lat studiów. Przygotowuję do matury, testów gimnazjalnych, pomagam w pisaniu sprawozdań z wykonanych ćwiczeń laboratoryjnych oraz w sposób ciekawy i nierzadko niestandardowy wyjaśniam to czego szkolny nauczyciel nie był w stanie :) Uważam, że nie ma mało pojętnych uczniów - są tylko kiepscy nauczyciele :)

Krótko o mnie: sam jestem aktualnie na 4-tym roku studium doktoranckiego na Politechnice Łódzkiej i realizuje się w mojej pasji jaką jest fizyka ;) Oba poprzednie stopnie studiów: inżynierskie i magisterskie ukończyłem z wynikiem celującym :)

Mieszkam w Zgierzu. Moja stawka to 60 PLN/90 min lub 70 PLN/120 min z dojazdem (w przypadku okolic Zgierza i Radogoszcza mogę zejść 10 PLN z ceny). Na korepetycje dojeżdżam w okolice Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Radogoszcza, Teofilowa lub Bałut. W przypadku innych lokalizacji proszę o kontakt telefoniczny – spróbujemy znaleźć kompromis ;)

W grupie taniej ;) A z doświadczenia wiem, że przy nauce w grupie od 2 do 4 osób pada dużo więcej na pozór dziwnych pytań, które znacznie przyspieszają zrozumienie materiału ;) Więc jeśli chcecie uczyć się wspólnie z kolegą lub koleżanką nie widzę przeciwwskazań. Stawka zależy od liczności grupy, ale wychodzi jednostkowo dużo taniej ;)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt – najszybszy telefoniczny lub mailowy :) Jeśli nie będę mógł odebrać - oddzwonię ;)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek16:00 - 20:00
Sobota11:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Polecam!
Niedrogo, dobrze tłumaczy.
Dzięki niemu zaliczyłem fizykę na studiach :)
5/5

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.