Rafał Sadowski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Łódź (Bałuty)
Aleksandrów Łódzki
Zgierz

Rafał Sadowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Rafał Sadowski

O mnie

Jestem obecnie doktorantem wydziału FTIMS, Politechniki Łódzkiej na kierunku Fizyka. Studia I-go stopnia (inżynierskie) jak i II-go stopnia (magisterskie) ukończyłem z wynikiem celującym ;) Od 7-miu lat udzielam korepetycji na poziomie zarówno szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum jak i pierwszych lat studiów. Przygotowuję do matury, testów gimnazjalnych oraz w sposób ciekawy i nierzadko niestandardowy wyjaśniam to czego szkolny nauczyciel nie był w stanie :) Uważam, że nie ma mało pojętnych uczniów - są tylko kiepscy nauczyciele :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Polecam!
Niedrogo, dobrze tłumaczy.
Dzięki niemu zaliczyłem fizykę na studiach :)
5/5

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.