Renata Kalder

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bieruń
Chełm Śląski
Oświęcim
Tychy
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 80 / 45 min

Renata Kalder

Opis ogłoszenia

Nic nie jest trudne, jeżeli jest dobrze wytłumaczone. Warto jest powierzyć swoją przyszłość osobom, które uczą tego, co jest ich pasją, nie przekazują treści materiału do bezmyślnego wkucia, lecz zachęcają do samodzielnego myślenia i szukania rozwiązania.Pracujemy z uczniami młodszymi potrzebującymi wsparcia w nauce szkolnej, przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty, ale również pracujemy z maturzystami dając im pomoc w przygotowaniu do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Studenci również znajdą u nas pomoc w opanowaniu materiału do zaliczenia.Nie szukaj tanio, szukaj dobrzeJ

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Renata Kalder
Jagiełły 1/1
43-155 Bieruń
NIP: 6462057701

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.