Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

*ANGIELSKI JAK TANIEC

*
    Losy ludzkie, nauczycielskie i uczniowskie, przecinają się tajemniczo. Nikt nie wie dlaczego między dwiema obcymi osobami następuje przyjaźń, dlaczego się uśmiechamy, myśląc o kimś.
Dla tych, co chcą się "wreszcie nauczyć tego języka" , mam wyrozumiałość i o ile są uczciwi i pełni szacunku, mam także szacunek.
    Na "Ty" nie przechodzę. Inaczej niż ma to zwykle miejsce w Anglii. Kraj ten znam. Tam zdawałem swój egzamin z angielskiego, na wyższej uczelni w mieście Charlesa Darwina, do Kraju wróciłem ostatecznie ze świadectwem Uniwersytetu w Cambridge.
    Wymagania mam duże i zdyscyplinowany uczeń robi znaczące postępy. Pieniędzy nie pobieram z góry, wpłaty są co dwie lekcje. Lubię ludzi honoru, o szerokich horyzontach. Podobnie szerokie bywają zagadnienia jakie pojawiają się na lekcjach. Są i filmy, i rozmowa, i "kucie". I zmaganie się ze sobą samym, ze słabością, zwątpieniem.
    Zdarzają się w nauce przesilenia, tzw. kryzysy. Można tu przegrać, można wyjść odważniejszym. Nauka to nie wyłącznie angielski. To taniec wokół słowa piękno i charakter, to jego szlifowanie. . 

Cena zajęć to 40 zł/ 60 min 

Trafiają się, rodzeni kulurą masową, gdzie przeważa warstwa kupiecko-handlowa, ludzie o nastawieniu nie nauczycielsko-uczniowskiego ‘KLIENT PŁACI, KLIENT WYMAGA". 

Do takich: Gdy tak wiele jest ogłoszeń
oszczędźcie mi styczności, proszę 
Bądźcie szczęśliwi z kim innym, lecz bądźcie,
znajdzie sobie odpowiednich, Goście.

Błogosławię!
najlepiej nie boczmy się na siebie wcale. :)

------------------

Pierwsza lekcja bezpłatna. Zgłoszenia wyłącznie telefoniczne bądź na skype siwam9 (Rudram) 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2018

Po wielu nieudanych próbach samodzielnej nauki i po kilku latach poszukiwań nauczyciela w końcu znalazłam prawdziwego mistrza w nauczaniu. W końcu czuję, że mogę nauczyć języka angielskiego. Nauka z Panem Rudram to sama przyjemność . Polecam!

avatar
Niedoszły uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 lutego 2018

Jakiś dziwak. Na lekcji próbnej nawet nie zapytał o dotychczasowe doświadczenie i oczekiwania wobec nauki.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Pan Rudram jest osobą stworzoną do oświecania uczniowskich umysłów. Powołanie wydaje się być zbyt błahym słowem.
Człowiek ten słyszy i pojmuje wszelką niewiedzę, trafiając w efekcie błyskawicznie w sedno.
Jednoznacznie da się odczuć, że celem Jego nauczania jest cel, nie forma, która bardzo często wychodzi na pierwszy plan, zmniejszając efektywność lekcji.
Dyscyplina współgra tutaj z wyrozumiałością, a ogromna wiedza jaką Pan dysponuje, z naturalną prostotą (w pozytywnym sensie) i przystępnością przekazu.
Nie sądzę, żeby było możliwym znalezienie w tym miejscu lepszego nauczyciela.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 stycznia 2018

Dziwny czlowiek, po 4 zajeciach poinformowal mnie, ze on przeciez placi ZUS i nie bedzie odstraszal ludzi cena 25 zl za 50 min wiec podniosl mi na 40 zl oferujac 60 minut. Ok, pomyslalam, niech bedzie, zobaczymy... i to byl blad. Pan Rudram, od kiedy zaczal wiecej na mnie zarabiac stawal sie coraz bardziej arogancki, informujac mnie np. ze nie ma szacunku do polakow mieszkajacych w Niemczech i chcacych tam zostac na stale, wiedzac, ze i ja i cala moja rodzina mieszkamy w Niemczech. Na koniec poinformowalam go, ze z takim bezczelnym czlowiekiem nie mialam jeszcze do czynienia, jak proszac go, zeby mi napisal jakies slowo po angielsku na skype, powiedzial ze tego nie zrobi bo nie i tyle...on tego robic nie musi... Ten PAn z kultura jest strasznie na bakier.. zastanawiam sie kto naprawde pisze opinie na jego temat.

Czy uczeń przy zdrowych zmysłach pozostanie u niedostatecznego nauczyciela, o ile ten podniesie stawkę po paru zajęciach o ponad połowę? Trucicielom "śmierdzącą reklamą" radzę unikać rozwodów z logiką. :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

The best teacher I ever had. It is a pleasure to write a letter of recommendation for him. He has a broad range of skills. He is punctual, well organized. He exactly perceive what is required in order to improve ability of student. As a teacher he has a lot of very good materials for the classes so each lesson is perfect. After six month with him I have improved my english skills about 2 levels so now I able to speak with everyone from english speaking countries- "kind of magic". He is a very open and happy person. It is satisfying to be able to give him my highest recommendation. I hope this information proves helpful.
Pozdrawiam Michał

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Bardzo polecam lekcje z tym lektorem. Sumiennie przygotowuje się do zajęć i wymaga tego samego od ucznia. Rzetelnie sprawdza zadania domowe co jest bardzo ważne jeżeli chce się zrobić konkretne postępy w nauce. W czasie lekcji prowadzi ciekawe rozmowy co sprawia, że lekcja się nie wlecze. Jest jeszcze jedna cecha, która mnie osobiście bardzo imponuje i jest niezbędna do właściwej współpracy - punktualność!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Zajęcia są bardzo ciekawe, a prowadzący potrafi dostosować się do poziomu ucznia (wiem, ponieważ uczymy się razem z Żoną na oddzielnych zajęciach). Poza obowiązkowym analizowaniem autorskiego materiału podoba mi się także możliwość swobodnej rozmowy na różne tematy oraz szerokie horyzonty prowadzącego.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2016

Jest to bardzo efektywna forma nauki. Przez cały czas lekcji uwaga nauczyciela jest skierowana na jednej osobie. W ten sposób można poświęcić więcej czasu nad elementami języka, które sprawiają więcej problemów. Uczęszczałem do kilku szkół językowych ale dopiero ta forma nauki pozwoliła mi na osiągnięcie swobody wypowiedzi. Nie obawiam się rozpoczęcia dyskusji na tematy gdzie mogę nie posiadać znajomości odpowiedniego słownictwa. Lekcje są prowadzone wg pomysłu nauczyciela, który w każdej chwili może się dostosować do chęci ucznia i zmienić temat. Śmiało mogę stwierdzić, że współpraca z tym nauczycielem jest warta tych pieniędzy i daje bardzo dobre efekty.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

To już ponad rok jak uczę się w szkole bez granic. Są to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu! DUŻĄ zaleta tej szkoły jest brak nudy jak w zwykłych szkołach językowych, bardzo dobre przygotowanie nauczyciela do każdej lekcji. Spora ilość nowych słówek
na każdych zajęciach. Lekcja nie odbywa się ja w zwykłej szkole na zasadzie przerobienia materiału od deski do deski, często w trakcie zajęć znajdujemy dodatkowe tematy do rozmowy. Nauczyciel zawsze wesoły i chętny do pomocy! Na bieżąco poprawia błędy. Uczeń dostaje sporo materiału do nauki dzięki czemu ma większą motywację do pracy samemu w domu. Nauczyciel jest wymagający co motywuje do nauki. Sporo ciekawych filmów na zajęciach, które pozwalają uczyć się języka w jego różnych odmianach (brytyjski, amerykański, australijski itd.). Z całego serca POLECAM. Szkoły nie zamienię na inną!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.