Natalia Wiktoria Szatkowska

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z j.niemieckiego.

Do wyboru pozostawiam trzy typy lekcji: -oparte na konwersacji - w celu poszerzenia słownictwa i przełamania bariery językowej, na każdym poziomie od początkującego do zaawansowanego A1-C2-przygotowujące do egzaminów - skupione na gramatyce i polepszeniu poziomu niemieckiego w piśmie, egzamin ośmioklasisty / przygotowanie od matury podstawowej lub rozszerzonej / konkursów, przygotowanie do zdania certyfikatu językowego (np. Goethe Zertifikat) -pomoc w bieżących zadaniach domowych, kartkówkach, sprawdzianach - poziom dopasuję do ucznia zależnie od wieku.

Ostatecznie tok nauczania możemy dopasować po pierwszych zajęciach na podstawie zamierzonego efektu oraz poziomu językowego ucznia. *O mnie: Ostatnie kilka lat mieszkałam w Niemczech. Tam zdałam maturę niemieckojęzyczną w 2020 roku w berlińskiej szkole UNESCO.

Miałam również okazję pracować w niemieckich i austriackich firmach związanych z finansami.Podczas edukacji w Polsce brałam udział w konkursach i olimpiadach, więc przygotowanie do takich wyzwań także nie jest mi obce.Forma zajęć: online

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.