Adrian Szarek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, nazywam się Adrian Szarek i uczę języka niemieckiego na wszystkich poziomach. Władam językiem niemieckim na poziomie native speakera , urodziłem się w Niemczech, chodziłem do niemieckiej szkoły aż do poziomu Gymnasium, zaś od ponad roku mieszkam i studiuję w Berlinie , posiadam zdany z najwyższymi wynikami certyfikat Goethe C2 (GDS). W liceum byłem trzykrotnie laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego, zostałem również laureatem międzynarodowej Olimpiady Języka Niemieckiego. Podchodzę indywidualnie do potrzeb każdego ucznia (przed pierwszymi zajęciami prowadzę rozmowę z uczniem, tak by móc indywidualnie dopasować zajęcia do jego potrzeb), wykorzystując przy tym sprawdzony sposób prowadzenia zajęć.

Zakres działań:

Obok przygotowywania do  certyfikatów Goethe Institut, Testu DaF, matury i zajęć w szkole pomagam w przygotowaniu również osobom planującym wyjazd do Niemiec lub chcącym nauczyć się tego języka w celu kontaktów z osobami niemieckojęzycznymi. Dzięki swojemu doświadczeniu pomagam również osobom chcącym podjąć studia w Niemczech. Ze względu na miejsce zamieszkania w Niemczech oferuję zajęcia wyłącznie online , co umożliwia elastyczność czasową. Terminy zajęć do indywidualnego ustalenia. 

Cena:  Standardowa cena to 60 zł/h, istnieje możliwość przedłużenia zajęć do 90 lub 120 minut. Ilość terminów w tygodniu do indywidualnego ustalenia.

Pozdrawiam 

Adrian Szarek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
04.2019 - aktualnie
Charité Universitätsmedizin Berlin
lekarski
Kursy i szkolenia
12.2018
Goethe-Zertifikat C2 : Großes Deutsches Sprachdiplom
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.