Jacek Mielnik

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Poznań

Jacek Mielnik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jacek Mielnik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Pan Jacek to wybitny fachowiec! Zaangażowany, świetnie zorganizowany, kulturalny, skromny, uczciwy, a przede wszystkim znakomicie uczy, ma świetne podejście do ucznia i ogromną wiedzę. Z całą odpowiedzialnością polecam pana Jacka innym. Za pomoc, której udzielił mojemu synowi, oceniam jego pracę celująco.
Dziękujemy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.