Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Białystok (dziesięciny)
Chemia35 - 40 / 60 min

Sylwia

Opis ogłoszenia

"Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Wciągnij mnie w to, a zrozumiem."
Doktorantka na kierunku budownictwo Politechniki Białostockiej i absolwentka II LO (profil mat-fiz.) udzieli korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej/ gimnazjum oraz liceum. W cenie korepetycji znajdują się materiały dydaktyczne, arkusze egzaminacyjne a także sprawdziany postępów ucznia. Pomogę również w odrabianiu lekcji. Zapewniam przyjazną atmosferę zajęć. Chętne osoby mogą kontaktować się ze mną telefonicznie (najlepiej dzwonić w weekendy) lub też mailowo.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 05.2012
2 Liceum Ogólnokształcące
Politechniczny
10.2012 - 07.2017
Politechnika Białostocka
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
Korepetytor
07.2017 - aktualnie
Asystent konstruktora
05.2019 - aktualnie
Budownictwo

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.