Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 / 60 min

Sylwia

Opis ogłoszenia

Jeśli czytasz to ogłoszenie, to prawdopodobnie jakiś czas temu powiedziałeś/aś sobie - mam dość. Dość słabych ocen, dość bezmyślnego wpatrywania się w tablicę, dość kolejnych problemów z fizyki. Rozwiązanie, niczym cudowne lekarstwo, wydaje się być proste. Wejść na stronę, znaleźć korepetytora, umówić się na zajęcia - i po problemie. Niestety - bardzo często okazuje się, że problemów jest nawet więcej niż było, a oprócz frustracji dochodzi do tego jeszcze mnóstwo straconego czasu i pieniędzy. Tego typu historie słyszałam już nie raz. Dzieje się tak zawsze, gdy próbujemy uporać się ze skutkami, a nie przyczyną danego problemu. W fizyce jest nią zazwyczaj złe podejście do samego nauczania, polegającego na bezsensownym powielaniem schematów, zamiast kompleksowej eliminacji przyczyn braku zrozumienia tematu. Nazywam się Sylwia, w korepetycjach największy nacisk od zawsze kładłam na zrozumienie danego zagadanienia, gdyż tylko taka nauka - w przeciwieństwie do nauki na pamięć - jest najbardziej efektywna i umożliwia uczniowi pełne wykorzystanie swojego potencjału. Na zajęciach ze mną udowodnię Ci, że fizyka, jakkolwiek straszna i skomplikowana nie wydawałaby się na pierwszy rzut oka, może być wyłożona w łatwy i przystępny sposób. Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.