Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Sylwia

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka niemieckiego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zapraszam na skuteczne i efektywne zajęcia z języka niemieckiego dla dorosłych, młodzieży szkolnej i dzieci w formie on-line lub na miejscu w Lesznie oraz kursy i szkolenia dla firm na wszystkich poziomach językowych od elementarnego A1 do biegłości C2. Zajęcia mają formę indywidualnych spotkań bądź odbywają się za pomocą komunikatora Skype. Zajęcia prowadzę w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw szkolnych i naukowych oraz ciekawe materiały audio i video. Istotne jest dla mnie, aby uczeń przyswajał wiedzę w swoim tempie, efektywnie i w pełni komfortowo.Chcesz ze mną porozmawiać? Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.