Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kęty (Podlesie)
Fizyka20 / 60 min

a

Opis ogłoszenia

Witam!
Masz problem z fizyką? Boisz się, że nie poradzisz sobie na sprawdzianie czy egzaminie? Nie chcesz zrobić zbyt dużych zaległości? grozi Ci ocena niedostateczna?
Razem rozwiążemy ten problem, pokażę Ci, że fizyka może być przyjemna i ciekawa.

Dobrze trafiłeś!
Jestem uczniem V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej. Szkoła te jest elitarnym liceum, kształcącym wyłącznie na profilu mat-fiz-inf. Jest 9 liceum w kraju i 1 na śląsku.

Co oferuję?
Możliwość dojazdu do ucznia
Miłą i bezstresową atmosferę
Atrakcyjną stawkę godzinową

Wystarczy zadzwonić i się umówić!

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.