Karol Adamczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Gliwice
Zabrze
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Chorzów
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pasjonat przedmiotów humanistycznych (j. polski, wos, historia) zaprasza na profesjonalne i skuteczne lekcje m. in. do matury lub egzaminu gimnazjalnego. Gwarantuję dobry wynik na egzaminie - w przeciwnym razie zwracam koszty za zajęcia.
Dojazd do ucznia i materiały w cenie.
Udzielaniem lekcji z j. polskiego zajmuję się od 2008 r. i w ciągu tch 7 lat średnie wyniki moich uczniów wyglądają następująco:
poziom rozszerzony 81%
poziom podstawowy 84%

zapraszam :) 517 922 449

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kinia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Matury poszły świetnir :-) dziękuję xa bardzo udaną współpracę :-)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2014

Moja córka i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Do tej pory nikt nie umiał "dotrzeć" do niej, a teraz wręcz polubiła przedmioty humanistyczne i już z nimi nie ma problemów, a przecież o to chodzi.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2014

Chodzę od początku września 2013 na zajęcia pod kątem matury i już pozwoliłem sobie wystawić ocenę ponieważ nie mam żadnych negatywnych odczuć. Pełen profesjonalizm. Znajomość kruczków maturalnych, zaangażowanie - po kilku miesiącach współpracy piszę próbne matury o kilkadziesiąt procent lepiej niż przed rozpoczęciem lekcji!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.