Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Bydgoszcz

Paweł Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Paweł Adam

O mnie

Uczę skutecznie, komfortowo i robię to z zamiłowania. Lekcje dla ambitnych, którzy chcą odzyskać kontrolę nad sytuacją, poprawić swoje oceny i zdać śpiewająco maturę.

Moje metody są tak efektywne, że nie raz wystarczy tylko kilka intensywnych lekcji żeby zdobyć pewność siebie i osiągnąć sukces. Lubię dobierać optymalne metody i obserwować postępy moich uczniów. Widok lepszych ocen sprawia mi satysfakcję.

Nie pozwolę Ci stać w miejscu. Tu możesz być pewien od razu optymalnego wykorzystania każdej sekundy Twojego czasu.

Zadzwoń teraz i umów się na pierwszą lekcję, a dołączysz do grona zwycięzców. Twój osobisty nauczyciel matematyki, na którego zawsze możesz liczyć. Zadzwoń: 887 091 940. Zajrzyj na moją stronę: SuperMatematyk. edu. pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 07.2005
Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy
Magister
Mechanika i budowa maszyn
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Pomógł mi zdać klasę, dziękuję

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.