Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Faktura VAT

O mnie

Posiadam niemal 10 lat ciągłego doświadczenia w zakresie zarządzania projektami, zrealizowanych z sukcesem, w różnych metodologiach , metodykach , jak również standardach . Zakres projektów, które miałem okazję relizować to m.in. programistyczne , telekomunikacyjne , e - commerce , jakościowe , a także analiza projektowa i biznesowa.Twitter: https://twitter.com/CiaraKamil1

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kamilciara/< br />
Blog: https://managerIT.blog

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.