Oliwia Kosior

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Bydgoszcz (Błonie/Jary)

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem uczennicą klasy maturalnej humanistyczno-lingwistycznej w 2 Liceum Ogólnokształcącym, gdzie rozszerzam język angielski. Korepetycji z języka angielskiego udzielam uczniom klas 1-6 klasy podstawowej już od 2 lat. Pracuję w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Dojazd do ucznia oferuję jedynie na osiedlach Błonie oraz Jary. Zapraszam do kontaktu!:)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Udzielanie korepetycji z j. angielskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.