Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 - 50 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Cześć. Jestem studentem drugiego roku matematyki na UJ. Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym, śrenim - w tym matematyka rozszerzona.

Również mogę pomóc z wybranymi zagadnieniami z matematyki wyższej (np. analiza matematyczna, algebra liniowa, topologia itp.)

Matematyka dla szkół podstawowych, podstawowa dla szkół średnich - 35 zł.

Matematyka rozszerzona dla szkół średnich, matematyka wyższa - 50 zł.

Mogę również udzielić lekcji dwugodzinnej (warto głównie w matematyce w szkole średniej) - wtedy dla szkół podstawowych (podstawowe średnie) 65 zł, zaś dla szkół średnich (poziom rozszerzony) 80 zł. 

Mieszkam w okolicach Łagiewnik - jeśli dojazd będzie szczególnie utrudniony lub czasochłonny, to muszę to wziąć pod uwagę i cena może się różnić o maks. 10zł.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek
Środa
Czwartek14:00 - 21:00
Piątek08:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.